عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

لئوناردو:بازيکنان بايرن هنوز به شکست سال قبل در فينال چمپيونز ليگ فکر مي کنند

لئوناردو:بازيکنان بايرن هنوز به شکست سال قبل در فينال چمپيونز ليگ فکر مي کنند
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:13 ب.ظ


لئوناردو:بازيکنان بايرن هنوز به شکست سال قبل در فينال چمپيونز ليگ فکر مي کنند
 

سرمربي نرآتزوري به بازيکنانش هشدار که مراقب باشند زيرا بازيکنان حريف براي گرفتن انتقام شکست در فينال سال گذشته به ميدان خواهند رفت.


   اینتر، قهرمان فصل گذشته اروپا، فردا شب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل بایرن مونیخ قرار خواهد گرفت و لئوناردو، سرمربی نرآتزوری به بازیکنانش هشدار که مراقب باشند زیرا بازیکنان حریف برای گرفتن انتقام شکست در فینال سال گذشته به میدان خواهند رفت.

او در مصاحبه با سایت فیفا گفت:" فینال سال گذشته هنوز در ذهن آنهاست. این مسئله هنوز در ذهن بازیکنان بایرن است که اینتری ها با شکست دادن آنها توانستند قهرمان رقابت های چمپیونز لیگ شوند. از آن زمان چیزهای زیادی تغییر کرده اما گذشته هنوز با آنهاست.

من معتقد نیستم که سبک بازی ما در دیدارهای خانگی و خارج از خانه تغییر می کند. ما به همه رقبا احترام می گذاریم و بازی های آنها را به دقت بررسی می کنیم.

بایرنی ها بازی برگشت را در خانه انجام می دهند و روی کاغذ شانس زیادی برای جبران نتیجه یا بهره گرفتن از امتیازی که در دیدار رفت به دست آوردند، دارند. اما من فکر می کنم اگر در بازی رفت نتیجه خوبی بگیریم، می توانیم در دیدار برگشت از سد بایرن بگذریم."

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها