عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سرمربي تيم فوتسال برزيل: نسل جديد فوتسال ايران عملكرد خوبي دارد

سرمربي تيم فوتسال برزيل: نسل جديد فوتسال ايران عملكرد خوبي دارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:13 ب.ظ

سرمربي تيم فوتسال برزيل: نسل جديد فوتسال ايران عملكرد خوبي دارد
 

سرمربي تيم فوتسال برزيل گفت: نسل جديد بازيکنان فوتسال ايران عملکرد خوبي داشته و توانسته اند در سطح جهان به موفقيت هاي بزرگي دست يابند.


     ''مارکوس بيانچي'' روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: ايران ، تيم بزرگي است و از قدرت فوتسال ايران آگاهي کامل دارم .
وي اظهارداشت :‌ تيم فوتسال برزيل براي انجام بازي دوستانه با تيم ايران با ترکيب اصلي خود به اصفهان سفر کرده است و همه بازيکناني که در جام جهاني براي اين تيم بازي کرده اند بجز ''فالکائو'' و ''راي'' تيم برزيل را در اين سفر همراهي مي کنند.
وي اظهار اميدواري کرد : تيم هاي دوم ( برزيل ) و چهارم ( ايران ) جهان روز چهارشنبه هفته جاري و شنبه هفته آينده بازي زيبايي را به نمايش بگذارند.
دروازه بان تيم فوتسال برزيل نيز گفت : تيم فوتسال ايران همواره تيم رو به پيشرفتي بوده است و ديدار دوستانه ما با اين تيم نشان خواهد داد که تيم ايران تا چه حد پيشرفت کرده است.
''تياگو'' بازي دوستانه تيمش با تيم ايران را سخت توصيف کرد و اظهارداشت : تيم ايران از قدرت هاي برتر فوتسال دنيا است و در جام جهاني نيز از تيم برزيل تنها يک گل دريافت کرد.
کاپيتان تيم برزيل هم گفت : ذهنيت خوبي از تيم ايران دارم و اين تيم را تيم قدرتمندي مي دانم.
''شوماخر'' اظهار داشت : تا کنون براي تيم ملي برزيل 97 بازي ملي انجام داده ام و از اينکه بار ديگر مقابل ايران بازي مي کنم بسيار خوشحالم .
وي با بيان اين مطلب که فوتسال ايران از بازيکنان مستعدي برخوردار است ، تصريح کرد: به يقين بازي آساني در اصفهان نخواهيم داشت اما هدف اصلي ما اين است تا بتوانيم خواسته هاي مربي خود را در زمين پياده کنيم.
کاپيتان تيم ملي برزيل با بيان اينکه بازي با ايران بازي سنگيني خواهد بود ، افزود: شايد در نخستين ديدار برابر ايران نتوانيم بازي اصلي خود را انجام دهيم اما در ديدارهاي دوم و سوم بازي هماهنگ تري را از ما شاهد خواهيد بود.
تيم فوتسال کشورمان روز چهارشنبه (فردا) و شنبه هفته آينده ساعت 17 در سالن ''پيروزي'' اصفهان در ديداري دوستانه به مصاف تيم برزيل مي رود.
تيم فوتسال برزيل همچنين در ساعت 19 روز پنجشنبه هفته جاري به مصاف تيم منتخب اصفهان مي رود. 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها