عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پروين: استيل آذين سقوط كند، دلم مي‌سوزد

پروين: استيل آذين سقوط كند، دلم مي‌سوزد
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:13 ب.ظ

پروين: استيل آذين سقوط كند، دلم مي‌سوزد
 

رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل آذين گفت: در صورت سقوط تيم به دسته اول دلم مي‌سوزد.


  علي پروين در مورد وضعيت تيم استيل آذين، گفت: متاسفانه علي رغم تلاش‌هاي همه جانبه، استيل آذين موفق نشد امتيازهاي لازم را جمع آوري کند و حتي در بسياري از بازي‌هاي خانگي هم نتوانستيم به اهدافمان برسيم و با کسب چند برد پياپي با جهشي بلند از انتهاي جدول فرار کنيم. باور کنيد دليل اين ناکامي‌ها و نرسيدن به برد را نمي‌دانم. از همه تجربياتم استفاده کردم اما واقعا در حل مشکل اين تيم مانده‌ام.
وي افزود: در بازي برابر پيکان در نيمه اول اصلا فوتبالي نديديم اما در نيمه دوم به خودمان آمديم ولي فايده‌اي نداشت چون بايد به 3 امتياز مي‌رسيديم که نشد. از الان بايد بدانيم روزهاي سرنوشت سازي در انتظار بازيکنان و تيم استيل آذين است چون بايد بيشتر تلاش کنند تا از قعر جدول فرار کنند. باور کنيد من تحمل ندارم که برخي اوقات ناراحتي هدايتي و ساير اعضاي هيات مديره را که عاشقانه تلاش و هزينه مي‌کنند را ببينم.
پروين ادامه داد: باور کنيد دلم مي‌سوزد اين تيم سقوط کند به همين دليل معتقدم بازيکنان در اين چند هفته هر چه در توان دارند بايد رو کنند و همه توانايي‌هايشان را در زمين مسابقه به معرض نمايش بگذارند يعني همه بازي‌هاي باقي مانده را فينال ببينند.از الان به بعد همه بازي‌ها براي ما حساسيت دوچنداني داشته و امتياز‌هايش اهميت بالايي دارد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها