عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

پروين: استيل آذين سقوط كند، دلم مي‌سوزد

سه شنبه 3 اسفند 1389  05:13 ب.ظ

رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل آذين گفت: در صورت سقوط تيم به دسته اول دلم مي‌سوزد.

علي پروين در مورد وضعيت تيم استيل آذين، گفت: متاسفانه علي رغم تلاش‌هاي همه جانبه، استيل آذين موفق نشد امتيازهاي لازم را جمع آوري کند و حتي در بسياري از بازي‌هاي خانگي هم نتوانستيم به اهدافمان برسيم و با کسب چند برد پياپي با جهشي بلند از انتهاي جدول فرار کنيم. باور کنيد دليل اين ناکامي‌ها و نرسيدن به برد را نمي‌دانم. از همه تجربياتم استفاده کردم اما واقعا در حل مشکل اين تيم مانده‌ام.
وي افزود: در بازي برابر پيکان در نيمه اول اصلا فوتبالي نديديم اما در نيمه دوم به خودمان آمديم ولي فايده‌اي نداشت چون بايد به 3 امتياز مي‌رسيديم که نشد. از الان بايد بدانيم روزهاي سرنوشت سازي در انتظار بازيکنان و تيم استيل آذين است چون بايد بيشتر تلاش کنند تا از قعر جدول فرار کنند. باور کنيد من تحمل ندارم که برخي اوقات ناراحتي هدايتي و ساير اعضاي هيات مديره را که عاشقانه تلاش و هزينه مي‌کنند را ببينم.
پروين ادامه داد: باور کنيد دلم مي‌سوزد اين تيم سقوط کند به همين دليل معتقدم بازيکنان در اين چند هفته هر چه در توان دارند بايد رو کنند و همه توانايي‌هايشان را در زمين مسابقه به معرض نمايش بگذارند يعني همه بازي‌هاي باقي مانده را فينال ببينند.از الان به بعد همه بازي‌ها براي ما حساسيت دوچنداني داشته و امتياز‌هايش اهميت بالايي دارد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها