عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ردنپ و تمجيد از بکام در طول 6هفته حضورش در تمرينات تاتنهام

ردنپ و تمجيد از بکام در طول 6هفته حضورش در تمرينات تاتنهام
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:13 ب.ظ


ردنپ و تمجيد از بکام در طول 6هفته حضورش در تمرينات تاتنهام
 

شش هفته حضور بکام در تمرينات تاتنهام به پايان رسيد تا اين ستاره انگليسي به اردوي لس آنجلس گلکسي بازگردد.


   این در حالی است که سران تاتنهام در ابتدا تلاش فراوانی را برای خریداری ستاره سابق منچستریونایتد انجام دادند تا او را با قراردادی قرضی به رختکن تیمشان بیاورند ولی این انتقال با مشکلاتی که برسرمسئله بیمه بکام به وجود آمد ، در نهایت منتفی شد.

اکنون هری ردنپ مربی تاتنهام در صحبتهایی از حضور بکام ابراز رضایت کرده و به تمجیداز این ستاره انگلیسی پرداخته:« ما از حضور بکام در تیممان لذت بردیم.هیچ وقت نمی توانی فردی دلنشین تر از بکام ببینی، او انسان باکلاسی است. بکام یک الگوی فوق العاده برای هر بازیکن جوانی است و زمان کافی برای هرفردی که با آنها دیدار می کند دارد و این نظر من درمورد اوست.»

بکام روزدوشنبه آخرین جلسه تمرینی اش را با تاتنهام انجام داد و در پایان از تمام مسئولان تاتنهام برای حضور در کمپ تمرینی این تیم تشکر کرد:« من روزهای فوق العاده ای را در تاتنهام سپری کردم و می خواهم از هری ردنپ،اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم که در طول این 6 هفته از من استقبال کردند تشکر کنم.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها