عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حمله ۲ زورگیر گرز به دست به مرد مالباخته

حمله ۲ زورگیر گرز به دست به مرد مالباخته
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:14 ب.ظ

 

حمله ۲ زورگیر گرز به دست به مرد مالباخته

۲

 سارق زورگیر كه با گرز به مردم حمله می كردند، هنگام دزدی با تعقیب و گریز ماموران یگان امداد در تهران دستگیر شدند.

به گزارش «جام جم»، بامداد روز گذشته ماموران یگان امداد نیروی انتظامی در جنوب تهران با مشاهده فردی كه بشدت مجروح شده بود و درخواست كمك می كرد، به سمت وی رفتند كه در این هنگام ۲ سرنشین یك دستگاه موتورسیكلت با دیدن ماموران بسرعت متواری شدند.

با تعقیب ۲ موتورسوار، دقایقی بعد راه فرار آنها مسدود و این دو متهم دستگیر شدند.

سرهنگ اردشیر مطهری، فرمانده یگان امداد پلیس تهران در این باره به «جام جم» گفت: پس از دستگیری دو متهم فراری، در بازرسی بدنی از آنها یك قبضه چاقو، یك پنجه بوكس و یك گرز كشف شد.

متهمان در تحقیقات اعتراف كردند، با ضربات گرز به مرد مالباخته حمله و او را مجروح كردیم و با سرقت ۱۷۲ هزار تومان، متواری شدیم.

با تشكیل پرونده ای برای ۲ سارق زورگیر و انتقال فرد مجروح به بیمارستان، در تحقیقات بعدی از ۲ سارق گرز به دست معلوم شد، آنها از مجرمان سابقه داری هستند كه پیش از این نیز به اتهام سرقت و زورگیری از مردم بازداشت شده اند.

با دستور قضایی، ۲ متهم دستگیر شده تحویل ماموران پایگاه نهم پلیس آگاهی شدند.

مطهری افزود: در چند روز گذشته یگان امداد پلیس تهران با استقرار و گشت زنی در نقاط مختلف تهران، تعدادی از سارقان زورگیر، اوباش و مزاحمین نوامیس مردم را هنگام ارتكاب جرم دستگیر و تحویل مراجع قضایی نموده اند..... / جام جم آنلاین

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها