عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ونگر: آدبايور كاملا به درد رئال مي‌خورد

ونگر: آدبايور كاملا به درد رئال مي‌خورد
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:15 ب.ظ


ونگر: آدبايور كاملا به درد رئال مي‌خورد
 

سرمربي فرانسوي توپچي‌هاي لندن امانوئل آدبايور را بازيکني کاملا مناسب براي رئال مادريد دانست.


  آرسن ونگر در آخرين اظهارنظرش به ستايش از بازيکن سالهاي پيش خود پرداخت و گفت، انتظار دارد آدبايور در کنار قوهاي سپيد روزهاي درخشاني را تجربه کند.

او رفتن مهاجم سابق آرسنال و منچسترسيتي به مادريد را تصميم درستي برشمرد و گفت: امانوئل بازيکن با استعدادي است که در ماه‌هاي اخير چندان به کار گرفته نمي‌شد. ترانسفر او تصميم خوبي از سوي اين بازيکن و باشگاه رئال مادريد بود.

اين بازيکن اهل توگو در فاصله سالهاي 2006 تا 2009 براي توپچي‌ها بازي مي‌کرد و سپس راهي جمع "همشهري" ها شد ولي درا ين تيم هرگز موفق نبود.

آرسن ونگر مي‌گويد آدبايور در اسپانيا روزهاي بهتري را در پيش خواهد داشت: او بايد دوباره اعتماد به نفسش را به دست بياورد، همان چيزي که به تمامي از دست داده است. هر دو طرف تنها مي‌توانند برنده باشند. رئال ماديد به بازيکني نيازمند بود که از توان بدني خوبي برخوردار باشد و بتواند دردوندگي تلاش فراوان و در کارهاي دفاعي نيز حضور داشته باشد. آدبايور از اين نظر بسيار مناسب است.

اين مربي فرانسوي درباره ويژگي‌هاي رفتاري آدبايور هم گفت: او انسان مهرباني است، با او در کارهاي روزمره هيچ مشکلي نداشتيم. او کارش را به خوبي انجام مي‌داد. 
 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها