عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اورا با يونايتد تمديد كرد

اورا با يونايتد تمديد كرد
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:15 ب.ظ


اورا با يونايتد تمديد كرد
 

پاتريس اورا با امضا قراردادي جديد با شياطين سرخ تا پايان ژوئن 2014 دراولدترافورد ماندگار شد.


  مدافع کناري 29 ساله و فرانسوي منچستريونايتد از ژانويه 2006 پيراهن اين تيم ليگ برتري را به تن مي‌کند و تاکنون در 226 بازي رسمي براي آنها به ميدان رفته است.

پايگاه اينترنتي باشگاه منچستريونايتد روز دوشنبه از امضا قرارداد نهايي با اورا خبر داد و به نقل از او نوشت: "اينجا درپنج سال گذشته عنوان‌هاي زيادي را به دست آورده‌ام ولي هنوز عنوان‌هاي بيشتري را مي‌خواهم و مي‌دانم اين با روح باشگاه همخواني دارد.

کاپيتان تيم ملي فرانسه تاکنون 3 بار در سالهاي 2007، 2008 و 2009 با يونايتدها قهرمان ليگ برتر شده و سه بار هم در جام اتحاديه همين عنوان را از آن خود کرده است.

اورا درسال 2008 قهرماني ليگ قهرمانان اروپا و به دنبال آن جام جهاني باشگاه‌ها را نيز با فرگوسن تجربه کرد که درباره بازيکنانش گفت: بازي در يونايتد همواره يک رويا بود. همه سخت کار مي‌کنند تا اين باشگاه را به بهترين درجهان تبديل کنند.

سرمربي اسکاتلندي شياطين سرخ اورا را يکي از بهترين مدافعان چپ جهان مي‌داند: تجربه و استعداد او در آينده براي ما با اهميت‌ترخواهد شد.

 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها