عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

زن عموی ندا كوچولو:من بیمار روانی هستم!

زن عموی ندا كوچولو:من بیمار روانی هستم!
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:18 ب.ظ

 

 

زن عموی ندا كوچولو:من بیمار روانی هستم!

 

حمیده گودرزی «من بیمار روانی بوده و هستم اما هیچ وقت برای معالجه به روانپزشك مراجعه نكردم. به همین خاطر در لحظه هایی كه عصبانی می شدم، نه تنها «ندا» بلكه شوهر و ۲ فرزندم را نیز بشدت كتك می زدم و بعد هم گریه می كردم و كم كم آرام می گرفتم.»

این بخشی از گفته های زن عموی «ندا كوچولو» در آخرین جلسه بازجویی بود.

به گزارش خبرنگار ما، «فاطمه» ۳۰ ساله كه دیروز همراه وكیل مدافعش برای بازجویی به دادسرای ناحیه ۶ تهران احضار شده بود، با اشاره به رفتارهای خشونت آمیزش در خانواده، به بازپرس عباس خوشكام گفت: قبل از این كه «ندا كوچولو» برای زندگی به خانه ما بیاید، بیماری روحی روانی داشتم و پیوسته بر سر هر موضوع كوچكی داد و فریاد راه می انداختم؛ به طوری كه همسایه ها از شدت فریادهایم به خانه می آمدند و وقتی با چهره برافروخته و عصبانی ام روبه رو می شدند، از من می خواستند كه به دكتر بروم و خودم را معالجه كنم اما هیچ گاه این كار را نكردم!

با این حال هیچ وقت تنها «ندا» را كتك نمی زدم، بلكه وقتی عصبانی می شدم، اعضای خانواده ام را كتك می زدم و بعد هم كلی گریه می كردم، آن وقت آرامش می یافتم.

وكیل مدافع متهم نیز در ادامه با اشاره به بیماری روانی فاطمه گفت: اعضای خانواده و همسایه های موكلم حاضرند شهادت دهند كه وی بیمار روانی بوده است و قصد قتل «ندا» را نیز نداشته است، بلكه این موضوع فقط یك اتفاق بوده است، چرا كه آن روز «فاطمه» عصبانی بود و «ندا» را هم داخل حمام انداخته بود كه ناگهان سرش به دیوار خورد. حالا هم تقاضا دارم برای صحت گفته هایم، «فاطمه» معاینه روانی شود.

بدین ترتیب بازپرس پرونده پس از ختم این جلسه، از كارشناسان پزشكی قانونی خواست پس از انجام معاینات و بررسی های لازم، نتایج تحقیقات را به دادسرا اعلام نمایند.

گفتنی است، پیكر نیمه جان «ندا كوچولو» روز دوشنبه ۲۵ مرداد امسال به بیمارستانی در مركز تهران منتقل شد. پزشكان با مشاهده آثار جراحت، سوختگی و ضرب و شتم شدید روی پیكر نیمه جان دخترك، موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

همزمان با شروع تحقیقات قضایی، پلیسی در این باره، «ندا» پس از ۱۸ روز جدال با مرگ، روی تخت بیمارستان جان سپرد.

از سوی دیگر، زن عموی دختربچه كه بازداشت شده بود، سرانجام بعد از ۵۱ روز سكوت در بازجویی ها، لب به اعتراف گشود و ماجرای مرگ تلخ دختربچه بی گناه را فاش كرد.... / روزنامه ايران

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها