عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

کاهش قیمت اجاره، خرید و فروش ملک از اردیبهشت سال آینده

کاهش قیمت اجاره، خرید و فروش ملک از اردیبهشت سال آینده
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:43 ب.ظ

رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک گفت: با برنامه‌های وزارت مسکن و شهرسازی با افزایش قیمت اجاره‌بها نیز روبرو نمی‌شویم.

به گزارش ايسنا رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک درباره چگونگی وضعیت بخش مسکن بعد از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها اظهار کرد: اگر مردم به توهم‌ها توجه نکنند با افزایش قیمت مسکن روبرو نمی‌شویم.

مصطفی قلی خسروی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه اجرای قانون هدفمند سازی یارانه‌ها منجر به برقراری عدالت اجتماعی می‌شود، تصریح کرد: با همکاری مردم و توجه نکردن آنها به توهم‌ها، قیمت مسکن افزایش نمی‌یابد.

وی با تاکید بر اینکه با نظارت دولت بر قیمت آهن، میلگرد و ...، هزینه ساخت مسکن بالا نمی‌رود، ادامه داد:‌ هدف دولت این است که مسکن را از سرمایه خارج و به کالا تبدیل کند.

رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با بیان اینکه اجاره بها تابعی از قیمت خرید و فروش ملک است، تصریح کرد: با برنامه‌های وزارت مسکن و شهرسازی با افزایش قیمت اجاره‌بها نیز روبرو نمی‌شویم.

وی در ادامه از کاهش قیمت اجاره و خرید و فروش ملک از اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.

او درباره افزایش قیمت اجاره بها طی ماه‌های گذشته خاطرنشان کرد:‌ افزایش قیمت اجاره بها به دلیل ایجاد جو روانی حاصل از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها بوده است.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها