عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عمليات احداث بيمارستان جامع زنان

عمليات احداث بيمارستان جامع زنان
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:49 ب.ظ

 

عمليات احداث بيمارستان جامع زنان با ظرفيت 150 تخت امروز در مراسمي با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در بيمارستان ميرزا کوچک خان تهران آغاز شد.

 

 

 

رئيس دانشگاه علوم پزشکي تهران در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزي خبر گفت: در بيمارستان ميرزا کوچک خان فضايي بدون استفاده وجود داشت که قرار شد بيمارستان جامع زنان با همکاري برخي بانک ها و شرکت ها در آن احداث شود.

دکتر باقر لاريجاني با بيان اين که اين بيمارستان جامع تر از بيمارستان بررسي تخصصي بيماري هاي زنان است، افزود: در اين بيمارستان علاوه بر ارائه خدمات تخصصي بيماري هاي زنان و زايمان، خدمات تخصصي ديگري که مرتبط با سلامت بانوان است، ارائه خواهد شد.

وي ابراز اميدواري کرد؛ بيمارستان جامع زنان تا 2 سال آينده گشايش يابد و از برخي بخش هاي آن تا يک سال آينده بهره برداري شود.

رييس دانشگاه علوم پزشکي تهران با تاکيد بر اين که ارائه خدمات تخصصي بهداشت و درمان زنان بايد گسترش پيدا کند، تصريح کرد: همچنين بانوان بايد بتوانند در شرايط آسان تري در بيمارستان ها خدمات مورد نياز خود را دريافت کنند.

لاريجاني با اشاره به اين که در ايران از هر 9 زن يک نفر دچار سرطان سينه مي شود، افزود: اين زنان به درمان و خدمات متفاوت نياز دارند و جا دارد که خدمات پيشگيرانه را نيز در برخي از بيماري هاي زنان گسترش دهيم.

یا حسین (ع)

salarezeynab

salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها