عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

عمليات احداث بيمارستان جامع زنان

عمليات احداث بيمارستان جامع زنان
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:49 ب.ظ

 

عمليات احداث بيمارستان جامع زنان با ظرفيت 150 تخت امروز در مراسمي با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در بيمارستان ميرزا کوچک خان تهران آغاز شد.

 

 

 

رئيس دانشگاه علوم پزشکي تهران در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزي خبر گفت: در بيمارستان ميرزا کوچک خان فضايي بدون استفاده وجود داشت که قرار شد بيمارستان جامع زنان با همکاري برخي بانک ها و شرکت ها در آن احداث شود.

دکتر باقر لاريجاني با بيان اين که اين بيمارستان جامع تر از بيمارستان بررسي تخصصي بيماري هاي زنان است، افزود: در اين بيمارستان علاوه بر ارائه خدمات تخصصي بيماري هاي زنان و زايمان، خدمات تخصصي ديگري که مرتبط با سلامت بانوان است، ارائه خواهد شد.

وي ابراز اميدواري کرد؛ بيمارستان جامع زنان تا 2 سال آينده گشايش يابد و از برخي بخش هاي آن تا يک سال آينده بهره برداري شود.

رييس دانشگاه علوم پزشکي تهران با تاکيد بر اين که ارائه خدمات تخصصي بهداشت و درمان زنان بايد گسترش پيدا کند، تصريح کرد: همچنين بانوان بايد بتوانند در شرايط آسان تري در بيمارستان ها خدمات مورد نياز خود را دريافت کنند.

لاريجاني با اشاره به اين که در ايران از هر 9 زن يک نفر دچار سرطان سينه مي شود، افزود: اين زنان به درمان و خدمات متفاوت نياز دارند و جا دارد که خدمات پيشگيرانه را نيز در برخي از بيماري هاي زنان گسترش دهيم.

یا حسین (ع)

salarezeynab

salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها