عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

داستان اکشن - تخیلی سایت نزديک به هاشمی

داستان اکشن - تخیلی سایت نزديک به هاشمی
سه شنبه 3 اسفند 1389  05:51 ب.ظ

سایت نزديک به خانواده هاشمی رفسنجانی که همیشه در بهانه‌تراشی برای اقدامات غیرقانونی افراد وابسته به آقای هاشمی پیش قدم است، این بار هم دست به طراحی یک داستان اکشن - تخیلی برای تبرئه اقدامات آشوبگرانه فائزه هاشمی زده است.

به گزارش شبکه ایران، اين سايت حامي سران فتنه که به دلیل پیگیری و بازتاب مطالب منتشر شده در سایت‌های وابسته به ضدانقلاب خارج‌نشین مانند جرس (ارگان رسمی حلقه فکر لندن به سردبیری محسن کدیور و مدیریت عطاءالله مهاجرانی)، در میان کاربران اینترنتی به شعبه فیلترنشده جرس معروف است، در خبر خود مدعی شده که فائزه هاشمی اصلا در میدان هفت تیر حضور نداشته و برای تهیه روسری مشکی به منظور حضور در مراسم ختم یکی از نزدیکان خود، به یک مغازه در منطقه دیگری از تهران رفته بوده است.

البته از آنجایی که می‌گویند «دروغگو کم حافظ است»، این سایت هم در طراحی سناریوی خود دچار اشتباه شده است.

اين سايت ابتدا نوشته است که «فائزه هاشمی پس از شرکت در مراسم ختم زن عمویش، در مسیر بازگشت به منزل شخصی‌اش در منطقه جماران به دلایل نامعلومی بازداشت می‌شود.»

با این حال، این سایت در قسمت دیگری از متن خود آورده است: «فائزه هاشمی به منظور خرید یک روسری مشکی رنگ مناسب برای مراسم ترحیم مرحومه زن عمویش در مغازه‌ای مشغول خرید بود که چند نفر به وی مراجعه کرده و اعلام می‌کنند که در حال تعقیب وی می‌باشند و بدون پاسخ به این سوال که برای چه منظوری مورد تعقیب می‌باشد، در حالیکه از وی عکس گرفته می‌شد او را سوار یک خودرو می‌کنند.»

البته این سایت توضیح نداده اگر فائزه در راه بازگشت از مراسم ختم بازداشت شده، پس چرا پس از آن به مغازه لباس فروشی رفته تا روسری مشکی بخرد؟! برای حضور در کدام مراسم؟!

فعالان سیاسی معتقدند اینگونه اقدامات آینده رنگ و بوی تکراری به خود گرفته و به همین دلیل حتی از سوی مخاطبانش هم مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

گفتنی است فائزه هاشمی رفسنجانی که در جریان دستگیری‌اش در خرداد 88 ادعا کرده بود برای خرید ساندویچ به جمع آشوب طلبان آمده، روز اول اسفند هم در یکی از میادین مرکزی تهران دستگیر شد. البته او مدعی شد که برای خرید لباس به خیابان آمده است.
 

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها