عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اطلاعیه سنجش درباره سوابق تحصیلی داوطلبان

اطلاعیه سنجش درباره سوابق تحصیلی داوطلبان
سه شنبه 3 اسفند 1389  06:22 ب.ظ

سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص داوطلبان آزمون سراسری سال 1390 که اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی آنها ازجانب وزارت آموزش و پرورش به سازمان سنجش تحویل نشده یا برخی از اطلاعات آموزش و پرورش آنها صحیح نمی‌باشد اطلاعیه ای صادر کرد.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان آزمون سراسری سال 1390 که بدلیل نبود اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی یا اشکال در برخی از این اطلاعات تحویلی ازجانب وزارت آموزش و پرورش به این سازمان تاکنون نتوانسته‌اند کد سوابق تحصیلی دریافت و به ثبت نام خود اقدام کنند ، می ‌رساند، امکان ثبت نام آنها بدون دریافت کد سوابق تحصیلی فراهم شده است.

برای ثبت نام، داوطلبان مستقیماً به سایت سازمان، بخش ثبت نام آزمون سراسری مراجعه و در وضع کد سوابق تحصیلی بند 5 با عنوان مشمول سوابق تحصیلی می‌باشم و اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی موجود نیست یا صحیح نمی‌باشد و دارای کد سوابق تحصیلی نمی‌باشم را انتخاب و به ثبت نام خود اقدام کنند.

امکان ثبت نام آزمون سراسری تا ساعت 24 شنبه 7 اسفند فراهم است و داوطلبان می‌توانند به ثبت نام یا اصلاح و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها