عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

خلبان های اجیر شده در کشتار مردم لیبی

خلبان های اجیر شده در کشتار مردم لیبی
سه شنبه 3 اسفند 1389  06:35 ب.ظ

فعال سیاسی لیبیایی گفت رژیم  خونریز معمر قذافی در سرکوب تظاهرات گسترده شهرهای مختلف لیبی از خلبان های اجیر شده دیگر کشورها برای بمباران و کشتار تجمع های مردمی استفاده می کند.

 
 

به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر " اشرف القره " روز سه شنبه درگفتگو با شبکه خبری العالم اظهار با اشاره به کشتار وحشیانه ملت لیبی، خاطرنشان کرد: خبرها حاکی از آن است که دیروز( دوشنبه( فقط در طرابلس بیش از 200 نفر شهید شده اند، و خلبانهای اجیر شده دیگر کشورها در حال بمباران مردم هستند.

وی  از موضع غرب در قبال تظاهرات و اعتراضات گسترده مردمی در لیبی انتقاد کرد و آن را موجب رسوایی غرب دانست.

 القره اظهار داشت: قذافی برای مقابله با ملت خود از ایتالیا کمک گرفت، و رم هم گفته است که نمی خواهد لیبی یک کشور اسلامی شود، بنابراین احتمال دارد ایتالیا برای سرکوب تظاهرات مردمی به قذافی کمک کند.

 وی افزود: غربی ها خواستار دموکراسی نیستند، آنها فقط بدنبال نفوذ و منافع مالی هستند و نسل کشی ملت لیبی که اکنون در حال روی دادن است، برای آنها اهمیتی ندارد.

وی با دعوت از دنیای اسلامی برای حمایت از ملت لیبی گفت : که مردم این کشور از دلاوران دنیای اسلام مانند جمهوری اسلامی ایران، شبکه العالم و مقاومت لبنان می خواهند از انقلاب لیبی، حتی اگر به صورت معنوی هم باشد، حمایت کنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها