عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تذکر کواکبیان به تذکر یک نماینده درباره بودجه سال 90

تذکر کواکبیان به تذکر یک نماینده درباره بودجه سال 90
سه شنبه 3 اسفند 1389  06:43 ب.ظ

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی درباره تذکر یکی از نمایندگان مبنی بر تعطیلی جلسات علنی مجلس در زمان بررسی بودجه سال 90 ، تذکر آیین نامه ای داد.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، مصطفی کواکبیان در جلسه علنی صبح امروز و به هنگام بررسی لایحه رفتار قضات گفت: یکی از همکاران درباره بررسی بودجه و تعطیلی مجلس طوری صحبت کرد که گویی مردم از ما انتظار اتمام بررسی بودجه تا پیش از پایان سال را دارند.

وی افزود: هیئت رئیسه مجلس حتما درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه نقشه راه را ترسیم کرده و اگر ترسیم نکرده بهتر است هرچه زودتر این کار را انجام دهد تا بودجه براساس آئین نامه پیش رود.

نماینده مردم سمنان گفت: دولت در ارائه لایحه بودجه به مجلس 75 روز تاخیر داشته است حال چرا ما باید جلسات علنی را که احتمال دارد طرح یا لایحه مهمی در آن مطرح شود تعطیل کنیم.

کواکبیان افزود: باید اینگونه مطرح شود که مردم از ما انتظار دارند براساس آئین نامه و قانون پیش برویم.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس نیز در پاسخ به تذکر کواکبیان گفت:جناب هدایتخواه هم منظورشان این نبود که اگر طرح یا لایحه مهمی به مجلس آمد بررسی نشود.

وی در عین حال ابراز امیدواری کرد: با توجه به تاخیر پیش آمده در ارائه بودجه به مجلس، بتوانیم براساس آئین نامه پیش برویم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها