عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پاس زخم خورده و خطرناك است

پاس زخم خورده و خطرناك است
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:20 ب.ظ

مهاجم سايپاي البرز:
پاس زخم خورده و خطرناك است

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: ديدار اين هفته برابر پاس به دليل شكست‌هاي اخير حريف همداني بسيار حساس و خطرناك است.

سيدامين منوچهري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرج اظهار داشت: تيم فوتبال پاس در حال حاضر در قعر جدول رده‌بندي ليگ‌برتر فوتبال قرار دارد، اما اين رتبه به هيچ عنوان نشان دهنده توان فني نماينده همدان نيست.
وي تصريح كرد: پاس از كادر فني و بازيكنان باانگيزه و با تجربه‌اي سود مي‌برد و مطمئن هستم كه شكست‌هاي اخير اين تيم به طور كامل به ضعف تكنيني و تاكتيكي آنها مربوط نمي‌شود.
اين بازيكن جوان فوتبال در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه سايپاي البرز چه برنامه‌اي براي حضور در برابر پاس دارد؟ گفت: طي چند روز اخير دو فيلم از بازي‌هاي اخير پاس را همراه كادر فني مرور كرده‌ايم.
منوچهري ادامه داد: عمده ضعف پاس در خط دفاعي است و به همين دليل كادر فني برنامه‌اي ويژه براي هافبك‌هاي ما در اين ديدار طراحي كرده‌اند.
وي افزود: اگر هافبك‌هاي سايپا بتوانند مهاجمان را در اين بازي به خوبي تغذيه كنند، عبور از خط دفاعي پاس كار سختي نخواهد بود.
مهاجم سايپا تاكيد كرد: البته پاس تيمي زخم‌خورده و خطرناك است و ما نبايد در اين ديدار بي‌محابا به طرف دروازه آنها حمله كنيم.
منوچهري در پاسخ به سوال ديگري مبني بر اينكه به چه دليل هواداران فوتبال در استان البرز از بازي‌هاي سايپا استقبال نمي‌كنند؟ گفت: مهمترين علت اين عدم استقبال مربوط به نتايج ضعيف تيم ملي است.
وي ادامه داد: همواره پس شكست‌هاي تيم ملي تماشاگران با ورزشگاه‌ها قهر مي‌كنند، اما در مورد سايپا به نظر من هنوز مردم استان البرز اين تيم را متعلق به خودشان نمي‌دانند.
منوچهري در پايان تاكيد كرد: سايپا متعلق به البرز و مردم اين استان است و در صورت حضور تماشاگران در ورزشگاه، بازيكنان و كادر فني انگيزه لازم براي مبارزه با حريفان را به‌دست‌ مي‌آورند.
لازم به توضيح است كه دو تيم سايپاي البرز و پاس همدان از سري مسابقات ليگ ‌برتر فوتبال كشورمان روز جمعه اين هفته در ورزشگاه انقلاب كرج به مصاف هم مي‌روند.
سايپا و پاس هم اكنون به ترتيب در رده‌هاي دوازدهم و هفدهم جدول رده‌بندي ليگ‌برتر فوتبال قرار دارند.
انتهاي پيام/ي20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها