عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

صداي رساي لااله‌الا‌الله خاورميانه را فرا گرفته است

صداي رساي لااله‌الا‌الله خاورميانه را فرا گرفته است
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:20 ب.ظ

امام جمعه ابهر:
صداي رساي لااله‌الا‌الله خاورميانه را فرا گرفته است

خبرگزاري فارس: امام جمعه ابهر گفت: امروز صداي رسا و شيواي لااله‌الا‌الله منطقه خاورميانه فرا گرفته و از جاي جاي آن و به ويژه كشورهاي عربي به گوش مي‌رسد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحيمي ظهر امروز در جمع شماري از مردم ابهر در دفتر امام جمعه اظهار داشت: امروز خيزش‌هاي اسلامي سراسر منطقه خاورميانه را در بر گرفته و پادشاهان و ديكتاتورهاي عربي منطقه در حال فروپاشي هستند.
وي با بيان اينكه اين خيزش‌ها همچنان ادامه دارد و هر روز در يك كشور جديد شاهد خيزش ملت‌هاي ستمديده و در بند عمال آمريكايي هستيم، تصريح كرد: آمريكا و حاميان اين رژيم‌ها براي حفظ دست نشانده‌هاي خود به تكاپو افتاده‌اند.
امام جمعه ابهر با بيان اينكه كشورهاي عربي به يك بيداري اسلامي رسيده‌اند، افزود: مردم منطقه به دنبال آزادي از اسارت دشمنان هستند و در اين زمينه دست به قيام زده‌اند.
وي با اشاره به اينكه امروز در منطقه و خارج از خاورميانه صداي رسا و شيواي لااله‌الا‌الله به گوش مي‌رسد، افزود: امروز در اين منطقه‌ها شعار دين يعني ذلت ناپذيري به گوش مي‌رسد و در آموزه‌هاي ديني ما همه اين قضايا به عنوان مقدمات ظهور است.
حجت‌الاسلام رحيمي با بيان اينكه قضاياي مصر در روايات ما پيش بيني شده است، تصريح كرد: در برخي روايات پيامبر (ص) به مسلمانان جهت فتح مصر به دست آنان بشارت داده است.
وي با اشاره به تاثير انقلاب اسلامي در خيزش‌هاي منطقه و به ويژه در ميان كشورهاي عربي و مسلمان گفت: امروز انقلاب عزيز و مقتدر ايران به دنيا صادر شده و آنان پيام انقلاب ايران را به خوبي دريافته‌اند.
امام جمعه ابهر با گراميداشت هفته وحدت ادامه داد: امروز تمام تلاش دشمنان و به ويژه آمريكاي جهان‌خوار اين است كه وحدت و يكپارچگي مسلمانان را از بين ببرند.
وي با تاكيد بر اينكه بايد ملت‌هاي مسلمان منطقه در مقابل اين توطئه‌ها هوشيار باشند، افزود: اگر مسلمان و ملت‌هاي منطقه هوشياري و بيداري خود را حفظ نكنند دشمنان به راحتي با نقشه‌هاي شوم خود آنها به جان هم خواهند انداخت.
حجت‌الاسلام رحيمي به نقشه‌هاي شوم دشمنان در زمينه به انحراف كشيدن انقلاب‌هاي مردم منطقه افزود: آگاهي و هوشيار مردم منطقه خنثي كننده توطئه‌هاي دشنان است، دشمنان كه چشم به منابع مادي و ثروت كشورهاي منطقه دارند.
وي به حادثه‌اي كه در روز 25 بهمن توسط عده‌اي فتنه‌گر در تهران روي داد اشاره كرد و گفت: اتفاق بسيار كوچكي در روز 25 بهمن در تهران افتاد و دشمنان در اين اتفاق همه دست به دست هم دادند تا بتوانند از اين اين حادثه بهره‌‌برداري كنند.
امام جمعه ابهر افزود: منافقان و سلطنت طلبان و احمقان داخلي اطلاعيه دادند تا بالاخره چند صد نفر را به عنوان اراذل اوباش و مزدور به خيابان‌ها بريزند و چند سطل زباله را آتش بزنند تا به اهداف شوم و پليد خود برسند، اما نتوانستند، هيچ كاري بكنند.
وي ادامه داد: اين ماجراي تلخ كه در ادامه رفتارهاي قانون شكنان عده‌اي از دشمنان فريب خورده به پشتيباني منافقين و سلطنت طلبان و ساير معاندان وطن فروش اتفاق افتاد بي‌ترديد ابعاد فتنه سال گذشته را در نورديد و سران فتنه و دشمنان قسم خورده را با رسوايي ديگر روبرو ساخت و يك برگ ديگر به برگ‌هاي دفتر سياه آنها افزود.
حجت‌الاسلام رحيمي با اشاره به اينكه آيا كروبي و موسوي و امثال آنها از عظمت و بزرگواري مردم ايران عزيز خجالت نمي‌كشند، افزود: آيا اينها از روح امام امت حيا نمي‌كنند و آيا آنها از 9 دي 1388 و حضور دهها ميليوني 22 بهمن درس عبرت نگرفته‌اند.
وي در ادامه از مسئولان خواست كه فتنه‌گران و سران انها را به سزاي اعمال پليدشان برسانند.
انتهاي پيام/ي10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها