عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برگزاري جشنواره فيلم رشد در بيرجند

برگزاري جشنواره فيلم رشد در بيرجند
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:23 ب.ظ

/اخبار كوتاه فرهنگي از خراسان جنوبي/
برگزاري جشنواره فيلم رشد در بيرجند

خبرگزاري فارس: برگزاري جشنواره فيلم رشد در بيرجند، برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي روانشناسي كودك و كاردستي ويژه مربيان پيش‌دبستاني و ... مهم‌ترين اخبار كوتاه از خراسان جنوبي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، جشنواره فيلم رشد با محوريت فيلم‌هاي منتخب تا پنجم اسفندماه در شهرهاي بيرجند، قاين، سرايان و خوسف برگزار مي‌شود.
در اين جشنواره 94 فيلم با موضوعات اصلاح الگوي مصرف، تحول در حوزه دانش، تربيت و مهارت، گسترش علوم و فنون و فناوري‌هاي نوين و اثرگذار، ترويج فرهنگ و تمدن ايران اسلامي و آشنايي با خليج فارس در مقاطع ابتدايي، راهنمايي، متوسطه و خانواده به نمايش گذاشته مي‌شود.

* برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي روانشناسي كودك
كارگاه‌هاي آموزشي روانشناسي كودك و كاردستي ويژه مربيان پيش‌دبستاني اعم از دولتي، غيردولتي و بهزيستي در سه شهر بيرجند، قاين و فردوس با شركت 463 نفر از مربيان برگزار شد.
كارگاه ويژه اولياي نوآموزان نيز با شركت بيش از 500 نفر از اولياي نوآموزان در شهرستان قاين برگزار شد كه براي برگزاري كارگاه‌هاي مذكور دو تن از برجسته‌ترين كارشناسان پيش‌دبستاني دفتر آموزش ابتدايي وزارت آموزش و پرورش دعوت شدند و كارگاه‌هاي مذكور برگزار و با استقبال صد درصدي مربيان پيش‌دبستاني مواجه شد.

*برگزاري نخستين جلسه كانون مداحان و شاعران زيركوه
نخستين جلسه كانون مداحان و شاعران زيركوه با حضور جمعي از مسئولان و مديران در اين بخش برگزار شد.
مسئول اداره تبليغات اسلامي زيركوه در اين جلسه گفت: اين جلسه به منظور تعيين رئيس، نايب رئيس و ديگر اعضا با حضور مسئول نمايندگي فرهنگي تبليغي زيركوه، كارشناس فرهنگي و تمام اعضاي كانون برگزار شد.
حجت‌الاسلام احمد عليپور با بيان اينكه دين‌داري، تواضع و بخشش موجب ايجاد محبت مي‌شود، افزود: شناخت آسيب‌ها و معضلات در فرهنگ عزاداري از مهم‌ترين وظايف كانون مداحان و شاعران است.
وي تصريح كرد: كانون مداحان بايد دفاع از كيان اسلامي و مقابله با تحريف‌ها، بدعت‌ها و خرافات در هيئت مذهبي و ساماندهي شاعران و مداحان را سرلوحه كار خود قرار دهد.
در پايان حسين مالدار به عنوان رئيس، اسدالله ملكي نايب رئيس، محمد تقي جوانشير دبير و مهدي محمودي به عنوان منشي كانون مداحان انتخاب شدند.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها