عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كسب رتبه نخست در شاخص‌هاي سنجش نظارت در بازار

كسب رتبه نخست در شاخص‌هاي سنجش نظارت در بازار
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:23 ب.ظ

توسط سازمان بازرگاني همدان صورت گرفت؛
كسب رتبه نخست در شاخص‌هاي سنجش نظارت در بازار

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بازرگاني استان همدان گفت: سازمان بازرگاني همدان در بخش‌هاي مختلف شاخص‌هاي سنجش نظارت بر بازار رتبه نخست را كسب كرد.

محدمهدي فرشچي‌موحد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان از كسب رتبه نخست سازمان بازرگاني همدان در بخش‌هاي مختلف شاخص‌هاي سنجش نظارت بر بازار خبر داد و اظهار داشت: به استناد گزارش ارسالي توسط مديركل دفتر امور نظارت‌هاي غير دولتي معاونت بازرسي و رسيدگي به تخلفات سازمان حمايت از مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان وزارت بازرگاني، همدان توانسته رتبه نخست كشور در جذب ناظران افتخاري بر اساس سهميه تخصيص داده شده در استان را كسب كند.
وي گفت: همچنين در زمينه رسيدگي به گزارشات واصله ناظران اقتصادي و رشد گزارشات ناظران اقتصادي در سه ماه سوم سال 89 نسبت به مدت مشابه سال قبل رتبه نخست را كسب كرده است.
رئيس سازمان بازرگاني استان همدان ادامه داد: اميدواريم با برنامه‌ريزي دقيق و كارآمد براي توسعه مشاركت‌هاي مردمي بر فرآيند بازار و جذب و فعال‌سازي ناظران افتخاري در ايام پاياني سال بازاري آرام و بدون مشكل را شاهد باشيم.
وي با اشاره به نزديك بودن ايام پاياني سال اظهار داشت: هم ‌اكنون قيمت كالاها هم‌اكنون به صورت روزانه پايش مي‌شود.
فرشچي‌موحد افزود: ستادي كه به همين منظور در سازمان بازرگاني راه‌اندازي شده وضع موجودي‌ها، نحوه عرضه و قيمت بازار را مورد بررسي قرار مي‌دهد و ضمن پيش‌بيني وضعيت آتي بازار تصميم‌گيري مي‌كند و پس از آن نتايج را نيز به وزارتخانه ارسال مي‌كنند.
وي با بيان اينكه بازار، شرايط عادي و مطلوب خود را طي مي‌كند و به توزيع كالاهاي ذخيره شده نيازي نيست، ابراز داشت: از ابتداي آغازين روز قانون هدفمندسازي يارانه‌ها، تاكنون طي بررسي‌هاي انجام شده بازار آرامش خود را دارد.
رئيس سازمان بازرگاني استان همدان افزود: با درايت و همراهي خوب مردم، شرايط بازار از حيث قيمت مناسب بوده و اصناف و توليدكنندگان نيز با هماهنگي‌ها و تفاهمنامه‌هايي كه قبلاً منعقد شده همكاري خوبي در اين زمينه داشته‌اند به طوري كه تخلفات در بخش‌هاي صنفي در حداقل ممكن بوده است.
وي در پايان تصريح كرد: سامانه اطلاع‌رساني بازرگاني ايران و همچنين تلفن 124 به صورت دائم و شبانه‌روزي آماده دريافت گزارش‌هاي مردمي است و بازرسان اين سازمان با همكاري بازرسان اصناف در هر چه بهتر انجام شدن اين قانون تلاش مي‌كند.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها