عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

توسعه همكاري‌ با سرمايه‌گذاران ترك در پروژه‌هاي شهري

توسعه همكاري‌ با سرمايه‌گذاران ترك در پروژه‌هاي شهري
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:23 ب.ظ

شهردار تبريز خبر داد:
توسعه همكاري‌ با سرمايه‌گذاران ترك در پروژه‌هاي شهري

خبرگزاري فارس: شهردار تبريز از تلاش همه‌جانبه شهرداري و شوراي اسلامي شهر براي توسعه همكاري‌هاي متقابل با سرمايه‌گذاران تركيه‌اي در طرح‌ها و پروژه‌هاي عمران شهري خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي شهرداري تبريز، عليرضا نوين با اعلام اين مطلب از توافقات انجام گرفته با هيئت تجاري و اقتصادي تركيه‌اي در سفر اخير عبدالله گل به تبريز براي سرمايه‌گذاري سرمايه‌گذاران بزرگ تركيه‌اي در طرح‌ها و پروژه‌هاي عمران شهري خبر داد.
وي گفت: در سفر اخير رئيس جمهور تركيه و هيئت تجاري اقتصادي همراه به تبريز، ديدارهايي به اتفاق رئيس شوراي اسلامي شهر با برخي سرمايه‌گذاران ترك از جمله ابراهيم جواهر يكي از بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاران اين كشور و صاحب ده‌ها پروژه بزرگ در كشورهاي مختلف جهان انجام گرفت و توافقات مثبت و سازنده‌اي در راستاي حضور اين سرمايه‌گذاران در طرح‌ها و پروژه‌هاي شهري تبريز حاصل شد.
شهردار تبريز، حضور هيئت عالي‌رتبه تجاري اقتصادي تركيه در سفر اخير عبدالله گل به تبريز را نشان دهنده روابط و مناسبات محكم و عميق دو كشور و نيز اشتراكات فرهنگي تجاري تبريز و تركيه اعلام كرد.
وي خاطرنشان كرد: در ديدار با ابراهيم جواهر و ديگر سرمايه‌گذاران ترك كه علي پولاد سرمايه‌گذار تبريزي‌الاصل تركيه و شريك شهرداري تبريز در احداث هتل پنج ستاره لاله نيز حضور داشت از چند محل مناسب براي سرمايه‌گذاري بازديد به عمل آمد و توافقات اوليه براي سرمايه گذاري 200 ميليون دلاري اين سرمايه‌گذار و احداث يك مجموعه تجاري، رفاهي و تفريحي در فضايي به وسعت 200 هزار متر مربع حاصل شد.
شهردار تبريز در ادامه گفت: براساس توافق حاصله مقرر شد تا پس از انجام مراحل آزادسازي زميني واقع در جنب ترمينال بزرگ تبريز و در حاشيه اتوبان شهيد كسايي مقدمات عقد قرارداد سرمايه‌گذاري ميان طرفين به انجام برسد.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها