عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حضرت عبدالعظيم (ع) يك حديث‌شناس بزرگ بودند

حضرت عبدالعظيم (ع) يك حديث‌شناس بزرگ بودند
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:24 ب.ظ

رئيس مركز آموزش‌هاي الكترونيكي:
حضرت عبدالعظيم (ع) يك حديث‌شناس بزرگ بودند

خبرگزاري فارس: رئيس مركز آموزش‌هاي الكترونيكي با بيان اينكه دنيا، زندگي و آخرت همه در پرتو قرآن و حديث مشخص مي‌شود، گفت: حضرت عبدالعظيم (ع) يك حديث‌شناس بزرگ بودند.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران به‌ نقل از روابط‌ عمومي دانشكده علوم حديث، حجت‌الاسلام سيد حميد حسيني در همايش «راه دانشگاه» ضمن تبريك سالروز ولادت با سعادت پيامبر عظيم‌الشان اسلام (ص) با بيان اينكه حضرت عبدالعظيم (ع)‌ يك حديث‌شناس بزرگ بودند، اظهار داشت: دنيا، زندگي و آخرت همه در پرتو قرآن و حديث مشخص مي‌شود و تنها مركزي كه در كل جهان در اين بحث و ترويج تخصصي حديث شيعه در حال فعاليت است دانشكده علوم حديث است.
رئيس مركز آموزش‌هاي الكترونيكي گفت: امروز يكي از برترين شيوه‌هايي كه براي گسترش آموزش مورد توجه قرار گرفته آموزش از طريق اينترنت است، روشي كه ضمن تحول آموزش موجب شده افراد در هر زمان و مكان توان ادامه تحصيل را داشته و بر سطح معلومات خود بيفزايند.
وي با بيان اينكه آموزش مجازي سبب گسترش نامحدود علوم اسلامي شده، افزود: در حال حاضر اينترنت مرزها را درنورديده و همه گستره داخل و خارج از كشور و حتي روستاهاي محروم را پوشش داده است.
رئيس آموزش و پرورش ناحيه دو شهرري نيز در ادامه اين همايش طي سخناني با تاكيد بر شناخت رشته‌هاي علوم انساني خاطرنشان كرد: دانش‌آموزان بايد با شناخت رشته‌هاي علوم انساني در مقابل هجمه‌هاي دشمنان خارجي بايستند.
محمد عموحيدري بيان داشت: اگر امروزه شاهد پيشرفت مضاعف در عرصه علمي و اعتقادي هستيم، به دليل توجه ويژه همه قشرهاي جامعه به ويژه دانش‌آموزان و تلاش‌هاي آنان در عرصه‌هاي علمي و اعتقادي است.
معاون آموزشي دانشكده علوم حديث نيز در پايان اين همايش سرمنشا بسياري از علوم اسلامي را علوم حديث دانست و تصريح كرد: در قرن حاضر و با تاسيس اين دانشكده شاهد نوعي حيات مجدد مبحث حديثي در دو شهر قم و ري بوده‌ايم.
محمد حجت در ادامه سخنان خود به معرفي فعاليت‌هاي آموزشي دانشكده و نحوه ورود به دانشكده علوم حديث پرداخت.
در ابتداي اين همايش نيز محمدعلي صادقي مدير روابط‌عمومي دانشكده ضمن خير مقدم به مهمانان برنامه، به تشريح عملكرد بخش‌هاي مختلف دانشكده پرداخت و افزود: هدف از برگزاري اين همايش آگاهي هر‌چه بيشتر دانش‌آموزان شهرري از نحوه برگزاري آزمون سراسري دانشگاه‌ها و آشنايي با دانشكده علوم حديث است.
در پايان اين برنامه با برگزاري مسابقه فرهنگي به تعدادي از شركت كنندگان جوايزي به رسم يادبود اهدا شد.
همايش راه دانشگاه با هدف آشنايي دانش‌آموزان سال چهارم شهرستان ري با دانشكده علوم حديث و نحوه ورود به اين مركز در تالار شيخ صدوق آستان حضرت عبدالعظيم (ع) برگزار شد.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها