عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

امانوئل آدبايور: ليون مي تواند ما را به دردسر بيندازد

امانوئل آدبايور: ليون مي تواند ما را به دردسر بيندازد
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:24 ب.ظ

 

رئالي ها به دنبال اين هستند که طلسم هفت ساله شان براي عبور از مرحله يک چهارم نهايي چمپيونزليگ را بشکنند.


 امانوئل آدبايور، مهاجم رئال مادريد، معتقد است اگر اين تيم مي خواهد به مرحله بعد ليگ قهرمانان صعود کند، بايد تمام تلاشش را براي پيروزي مقابل ليون به خرج دهد.

 انتظار مي رود اين مهاجم توگويي در ديدار امشب رئال مقابل ليون در ورزشگاه ژرلان از ابتدا به ميدان برود، در حالي رئالي ها به دنبال اين هستند که طلسم هفت ساله شان براي عبور از مرحله يک چهارم نهايي چمپيونزليگ را بشکنند.

 آدبايور در گفتگو با نشريه آس تاکيد کرد که بازيکنان رئال مي دانند چه کار مشکلي در پيش دارند:" ليون بازيکنان با کيفيتي در اختيار دارد که مي توانند ما را به دردسر بيندازند.من مدت کوتاهي است که براي رئال بازي مي کنم اما مي دانم جنگيدن براي به دست آوردن برتري هاي جزئي، تاثير زيادي در نيتجه نهايي دارد.

 ما بايد با نتيجه اي مثبت از فرانسه برگرديم. موفقيت در ليگ قهرمانان از اهميت زيادي براي من برخوردار است. از بازگشت به فرانسه بسيار خوشحالم. کشوري که خيلي خوب آن را مي شناسم. ليون باشگاهي است که من علاقه زيادي به آن دارم و به آنها احترام مي گذارم."

آدبايور که در ژانويه از منچسترسيتي به رئال پيوست، در مورد جو تيم جديدش گفت:" من خيلي زود در رختکن تيم جا افتادم. از هم تيمي هايم که شرايط را براي من آسان تر کردند، بسيار تشکر مي کنم. استقبال آنها فوق العاده بود.

جو تيم عالي است. همه چيز خوب است و ما مي خواهيم براي اين تيم بجنگيم زيرا رئال شايسته رسيدن به جام هاي زيادي است که اولين آن مي تواند چميپيونزليگ باشد."

 
 

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس
دسترسی سریع به انجمن ها