عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دانشگاه آزاد علي‌آبادكتول قطب علمي گلستان مي‌شود

دانشگاه آزاد علي‌آبادكتول قطب علمي گلستان مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:25 ب.ظ

در آينده‌اي نزديك؛
دانشگاه آزاد علي‌آبادكتول قطب علمي گلستان مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه آزاد اسلامي علي‌آبادكتول گفت: اين دانشگاه در آينده‌اي نزديك به قطب علمي در گلستان تبديل مي‌شود‌.

به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان به نقل از روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي علي‌آبادكتول، عليرضا ايرانبخش در جلسه شوراي دانشگاه آزاد اسلامي علي‌آبادكتول و در جمع اعضاي هيئت رئيسه و مديران با اشاره به دهه كيفي سازي دانشگاه آزاد اسلامي، بر توجه به رويكرد مديريت دانش به عنوان راهكاري براي ارتقا كيفيت تاكيد كرد.
وي راهكار اصلي براي رسيدن به توسعه پايدار و همه جانبه را گذر از جامعه اطلاعاتي و رسيدن به جامعه دانش بنيان عنوان كرد و افزود: بي‌ترديد امروز رقابت ميان كشورها به گونه‌اي گسترده با رقابت ميان نظام آموزشي آنها در دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي پيوند دارد و توجه خاص به رويكرد مديريت دانش مي‌تواند راهكاري براي ارتقا كيفيت و عامل رقابت باشد.
رئيس شوراي پژوهش و فناوري منطقه 10 با اشاره به دهه چهارم دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان دهه رقابت با دانشگاه‌هاي بزرگ دنيا، ارتقا كيفيت آموزشي را يكي از فاكتورهاي اصلي رقابت اعلام كرد و گفت: ثروتمندترين كشورها آنهايي هستند كه نظام آموزشي برتري داشته و از ابزار عصر اطلاعات بهره‌گيري بهينه كرده باشند.
ايرانبخش با اشاره به اينكه اكنون واحد علي‌آبادكتول در حالي راه پرافتخار خود را طي مي‌كند كه مردم و مسئولان با رضايتمندي به فعاليت‌هاي آن مي‌نگرند، سفر رياست عاليه دانشگاه را فرصتي براي تجلي ظرفيت عظيم و توانايي موجود اين واحد دانشگاهي برشمرد و افزود: ديدگاه دكتر جاسبي در مورد اين واحد دانشگاهي و انتخاب آن به عنوان بهترين واحد دانشگاهي در بين واحدهاي دانشگاهي دولتي و غيردولتي در استان گلستان برگ زرين ديگري از افتخارات 23 سال تلاش و پويايي اين واحد دانشگاهي است.
وي حركت هوشمندانه در راستاي توسعه پژوهش و ژرفابخشي تحقيقات، ارتقاي كيفيت آموزشي، تعميق ارزش‌ها و كسب رضايت ارباب رجوع را نشان از عزم راسخ تمام مسئولان اين واحد دانشگاهي اعلام و ابراز اميدواري كرد كه با اهتمام ويژه يكايك اساتيد، كاركنان و دانشجويان واحد علي‌آبادكتول در آينده‌اي نزديك به قطب علمي در گلستان تبديل شود.
انتهاي پيام/ل30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها