عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بردخون بيش از 5 ماه است كه شهردار ندارد

بردخون بيش از 5 ماه است كه شهردار ندارد
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:28 ب.ظ

رئيس شوراي اسلامي شهر بردخون:
بردخون بيش از 5 ماه است كه شهردار ندارد

خبرگزاري فارس: رئيس شوراي اسلامي شهر بردخون گفت: بردخون بيش از 5 ماه بدون شهردار است.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، حسين شهري ظهر امروز در نشست مشترك با معاون سياسي امنيتي استانداري بوشهر و فرماندار شهرستان دير با تشريح وضعيت شهرداري بردخون اظهار داشت: مدت زيادي است كه اين شهر بدون شهردار است و با توجه به معرفي گزينه شوراي شهر براي پست شهردار ولي تا هنوز پاسخي در اين زمينه كسب نشده و با وجود گذشت زمان طولاني از استعفاي شهردار قبلي، شهر بردخون هنوز شهردار ندارد و مردم دچار نگراني شده‌اند.
وي افزود: وجود شهردار براي ساماندهي وضعيت عمران شهري و خدمات شهري بسيار ضروري است و انتظار است براي تعيين تكليف شهردار بردخون همكاري و مساعدت كافي صورت بگيرد تا به زودي شاهد معرفي شهردار بردخون باشيم.
رئيس شوراي اسلامي بردخون خاطرنشان كرد: شهرداري بردخون حدود پنج‌ماه پس از استعفاي شهردار قبلي، هم اكنون با سرپرست اداره مي‌شود و اين امر موجب بروز مشكلاتي براي اين اداره مهم شده است و انتظار مي‌رود پس از معرفي بخشدار به زودي شاهد معارفه شهردار بردخون نيز باشيم.
معاون سياسي امنيتي استانداري بوشهر نيز قول مساعد داد تا روند انتخاب شهردار بردخون را پيگيري كند و هر چه زودتر در اين زمينه اعلام نظر شود تا شهرداري بردخون از بلاتكليفي خارج شود.
محمدحسن شنبدي بيان داشت: بخش بردخون از بخش‌هاي مهم در استان است و انتظار داريم به زودي شاهد رشد و تعالي اين بخش و شهر باشيم تا شاهد رضايت مردم خوب و ولايت‌مدار بردخون باشيم.
فرماندار شهرستان دير نيز با اشاره به طي مراحل مختلف براي معرفي شهردار بردخون خواستار همكاري در اين زمينه شد.
غلامحسين خسروي در ادامه با اشاره به سفر سوم دولت به استان بوشهر اضافه كرد: بر اساس يكي از مصوبات سفر هيئت دولت، سه كارگروه به رياست معاون اول رئيس‌جمهوري، وزير نفت و وزير امور اقتصاد و دارايي در استان بوشهر تشكيل خواهد شد و در كارگروهي كه به رياست دكتر رحيمي برگزار مي‌شود، كمبودها و نيازهاي استان بوشهر و برنامه‌ريزي براي جبران آنها اتخاذ خواهد شد.
فرماندار شهرستان دير ادامه داد: همچنين در كارگروهي كه به رياست وزير نفت تشكيل مي‌شود نيز در زمينه بهره‌مندي بيشتر مردم استان بوشهر از خدمات و امكانات وزارت نفت تصميم‌گيري مي‌شود.
خسروي ابراز داشت: كارگروهي نيز با حضور وزراي امور اقتصاد و دارايي، صنايع، بازرگاني، كشاورزي و بانك مركزي براي استمهال، بخشودگي جرايم و ديركرد كشاورزان، نخلداران، پرورش‌دهندگان ميگو و بخش صنعت در استان بوشهر تشكيل مي‌شود.
وي افزود: تمام توان دولت براي رشد و توسعه استان به كار گرفته شده و بدون ترديد با اجراي مصوبات سفر سوم مي‌توانيم شاهد رشد بيش از پيش استان و شهرستان‌ها باشيم.
فرماندار دير اظهار داشت: شهرستان دير از شهرستان‌هاي مهم استان است و همه مسئولان براي پيشرفت اين شهرستان تلاش گسترده‌اي را آغاز كرده‌اند.
انتهاي پيام/ي10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها