عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كسب مدال‌هاي رنگارنگ توسط دانش‌آموزان كردستاني در مسابقات كشوري

كسب مدال‌هاي رنگارنگ توسط دانش‌آموزان كردستاني در مسابقات كشوري
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:28 ب.ظ

رئيس تربيت بدني اداره‌كل آموزش و پرورش كردستان خبر داد:
كسب مدال‌هاي رنگارنگ توسط دانش‌آموزان كردستاني در مسابقات كشوري

خبرگزاري فارس: رئيس تربيت بدني اداره‌كل آموزش و پرورش كردستان از كسب مدال‌هاي رنگارنگ توسط دانش‌آموزان ورزشكار كردستاني در مسابقات كشوري خبر داد.

اميد سهراب‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: دانش‌آموزان ورزشكار كردستاني با كسب هشت مدال رنگارنگ در مسابقات ورزشي دانش‌آموزان كشور افتخار آفريدند.
وي افزود: در اين دوره از رقابت‌ها و در مسابقات كشتي پهلواني دانش‌آموزان مقطع راهنمايي كه در تهران برگزار شد، علي صالحيان در مهارت سنگ مدال نقره و در مهارت كباده مدال برنز را از آن خود كرد.
وي با اشاره به اينكه عليرضا ياعلي نيز در مهارت مرشدي مدال برنز را كسب كرد، يادآور شد: تيم كردستان در مجموع به مقام چهارم تيمي كشور دست يافت.
رئيس تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش كردستان ادامه داد: در مسابقات كشتي پهلواني دانش‌آموزان مقطع متوسطه كه در تهران پيگيري شد، پژمان سكونتي در مهارت دو ميل بازي مدال نقره و در مهارت سه و چهار ميل بازي نيز موفق به كسب مدال برنز شد.
سهراب‌نژاد تصريح كرد: همچنين در كشتي پهلواني و در وزن 55 كيلوگرم اشكان لطفي مدال برنز گرفت، در وزن 62 كيلو‌گرم محمد زارعي موفق به كسب مدال خوش رنگ طلا شد و در وزن 80 كيلو‌گرم نيز صادق جنتي گردن آويز طلا گرفت و به مقام نخست اين وزن رسيد.
وي بيان داشت: تيم كشتي پهلواني دانش‌آموزان مقطع متوسطه استان كردستان با كسب دو مدال طلا، يك نقره و دو برنز مقام دوم تيمي اين دوره از مسابقات را از آن خود كرد.
سهراب‌نژاد عنوان كرد: مسابقات ورزشي دانش‌آموزان پسر مقاطع تحصيلي، اواخر بهمن‌ماه 89 در تهران پيگيري شد.
رئيس تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش كردستان اضافه كرد: دانش‌آموزان كردستاني در مقاطع مختلف تحصيل توانسته‌اند موفقيت‌هاي چشمگيري را از آن خود كرده و در اين راستا افتخارات ارزنده‌اي را براي استان كسب كنند.
انتهاي پيام/ز20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها