عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كسب مدال‌هاي رنگارنگ توسط دانش‌آموزان كردستاني در مسابقات كشوري

كسب مدال‌هاي رنگارنگ توسط دانش‌آموزان كردستاني در مسابقات كشوري
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:28 ب.ظ

رئيس تربيت بدني اداره‌كل آموزش و پرورش كردستان خبر داد:
كسب مدال‌هاي رنگارنگ توسط دانش‌آموزان كردستاني در مسابقات كشوري

خبرگزاري فارس: رئيس تربيت بدني اداره‌كل آموزش و پرورش كردستان از كسب مدال‌هاي رنگارنگ توسط دانش‌آموزان ورزشكار كردستاني در مسابقات كشوري خبر داد.

اميد سهراب‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار داشت: دانش‌آموزان ورزشكار كردستاني با كسب هشت مدال رنگارنگ در مسابقات ورزشي دانش‌آموزان كشور افتخار آفريدند.
وي افزود: در اين دوره از رقابت‌ها و در مسابقات كشتي پهلواني دانش‌آموزان مقطع راهنمايي كه در تهران برگزار شد، علي صالحيان در مهارت سنگ مدال نقره و در مهارت كباده مدال برنز را از آن خود كرد.
وي با اشاره به اينكه عليرضا ياعلي نيز در مهارت مرشدي مدال برنز را كسب كرد، يادآور شد: تيم كردستان در مجموع به مقام چهارم تيمي كشور دست يافت.
رئيس تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش كردستان ادامه داد: در مسابقات كشتي پهلواني دانش‌آموزان مقطع متوسطه كه در تهران پيگيري شد، پژمان سكونتي در مهارت دو ميل بازي مدال نقره و در مهارت سه و چهار ميل بازي نيز موفق به كسب مدال برنز شد.
سهراب‌نژاد تصريح كرد: همچنين در كشتي پهلواني و در وزن 55 كيلوگرم اشكان لطفي مدال برنز گرفت، در وزن 62 كيلو‌گرم محمد زارعي موفق به كسب مدال خوش رنگ طلا شد و در وزن 80 كيلو‌گرم نيز صادق جنتي گردن آويز طلا گرفت و به مقام نخست اين وزن رسيد.
وي بيان داشت: تيم كشتي پهلواني دانش‌آموزان مقطع متوسطه استان كردستان با كسب دو مدال طلا، يك نقره و دو برنز مقام دوم تيمي اين دوره از مسابقات را از آن خود كرد.
سهراب‌نژاد عنوان كرد: مسابقات ورزشي دانش‌آموزان پسر مقاطع تحصيلي، اواخر بهمن‌ماه 89 در تهران پيگيري شد.
رئيس تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش كردستان اضافه كرد: دانش‌آموزان كردستاني در مقاطع مختلف تحصيل توانسته‌اند موفقيت‌هاي چشمگيري را از آن خود كرده و در اين راستا افتخارات ارزنده‌اي را براي استان كسب كنند.
انتهاي پيام/ز20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها