عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

ديدار رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح با آيت‌الله مصباح يزدي

ديدار رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح با آيت‌الله مصباح يزدي
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:28 ب.ظ

عصر امروز صورت مي‌گيرد؛
ديدار رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح با آيت‌الله مصباح يزدي

خبرگزاري فارس: عصر امروز رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح با آيت‌الله مصباح يزدي ديدار مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، اين اجلاس دو روزه كه با عنوان مديران، فرصت‌ها و چالش‌ها با هدف بررسي فرصت‌ها و تهديدات پيش روي سازمان قضايي به ويژه در حوزه گسترش فناوري اطلاعات و متغيرهاي حوزه جرم‌شناسي برگزار مي‌شود از صبح روز سه‌شنبه با سخنراني حجت‌الاسلام غلامحسين محسني اژه‌اي دادستان كل كشور و همچنين روساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور، معاونان و مديران كل حوزه ستادي در سالن همايش‌هاي دادگستري استان قم كار خود را آغاز كرد.
اين همايش با محورهاي شناخت دقيق نقاط ضعف و قوت موجود در زمينه فرهنگ و رفتار سازماني، آموزش و بهسازي نيروي انساني، فرآيند رسيدگي قضايي از بعد درون سازماني و بعد برون سازماني و فرصت‌ها و تهديدهايي كه سازمان قضايي در اجراي مأموريت‌هاي خود در قبال نيروهاي مسلح و ضابطان با آن مواجه است در حال برگزاري است.
همچنين در ادامه اين همايش شش كميسيون منابع انساني و مادي، مديريت سازماني، فناوري اطلاعات وارتباطات، نيروهاي مسلح و ضابطين، فرهنگي، آموزشي و پژوهشي و فرآيندهاي رسيدگي قضايي تشكيل مي‌شود و توانايي‌ها، فرصت‌ها، آسيب‌ها و تهديدات موجود در اين حوزه‌ها مورد بحث و بررسي قرار خواهد گرفت.
رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور عصر امروز با آيت‌الله محمد‌تقي مصباح يزدي در محل موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني‌ (ره) ديدار كرده و از بيانات ايشان نيز بهره‌مند خواهند شد.
همچنين بر پايه اين گزارش سخنران صبح روز دوم و پاياني اين همايش نيز حجت‌السلام محمد كاظم بهرامي رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح خواهد بود كه اين مراسم نيز در سالن همايش‌هاي دادگستري قم صورت خواهد پذيرفت.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها