عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ديدار رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح با آيت‌الله مصباح يزدي

ديدار رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح با آيت‌الله مصباح يزدي
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:28 ب.ظ

عصر امروز صورت مي‌گيرد؛
ديدار رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح با آيت‌الله مصباح يزدي

خبرگزاري فارس: عصر امروز رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح با آيت‌الله مصباح يزدي ديدار مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، اين اجلاس دو روزه كه با عنوان مديران، فرصت‌ها و چالش‌ها با هدف بررسي فرصت‌ها و تهديدات پيش روي سازمان قضايي به ويژه در حوزه گسترش فناوري اطلاعات و متغيرهاي حوزه جرم‌شناسي برگزار مي‌شود از صبح روز سه‌شنبه با سخنراني حجت‌الاسلام غلامحسين محسني اژه‌اي دادستان كل كشور و همچنين روساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور، معاونان و مديران كل حوزه ستادي در سالن همايش‌هاي دادگستري استان قم كار خود را آغاز كرد.
اين همايش با محورهاي شناخت دقيق نقاط ضعف و قوت موجود در زمينه فرهنگ و رفتار سازماني، آموزش و بهسازي نيروي انساني، فرآيند رسيدگي قضايي از بعد درون سازماني و بعد برون سازماني و فرصت‌ها و تهديدهايي كه سازمان قضايي در اجراي مأموريت‌هاي خود در قبال نيروهاي مسلح و ضابطان با آن مواجه است در حال برگزاري است.
همچنين در ادامه اين همايش شش كميسيون منابع انساني و مادي، مديريت سازماني، فناوري اطلاعات وارتباطات، نيروهاي مسلح و ضابطين، فرهنگي، آموزشي و پژوهشي و فرآيندهاي رسيدگي قضايي تشكيل مي‌شود و توانايي‌ها، فرصت‌ها، آسيب‌ها و تهديدات موجود در اين حوزه‌ها مورد بحث و بررسي قرار خواهد گرفت.
رؤساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور عصر امروز با آيت‌الله محمد‌تقي مصباح يزدي در محل موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني‌ (ره) ديدار كرده و از بيانات ايشان نيز بهره‌مند خواهند شد.
همچنين بر پايه اين گزارش سخنران صبح روز دوم و پاياني اين همايش نيز حجت‌السلام محمد كاظم بهرامي رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح خواهد بود كه اين مراسم نيز در سالن همايش‌هاي دادگستري قم صورت خواهد پذيرفت.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها