عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فيلم ويدئويي «عروسك شكسته» از امروز وارد بازار مي‌شود

سه شنبه 3 اسفند 1389  07:37 ب.ظ

به تهيه كنندگي و كارگرداني منوچهر صفرخاني:

خبرگزاري فارس: فيلم ويدئويي «عروسك شكسته» به تهيه كنندگي و كارگرداني منوچهر صفرخاني از امروز وارد بازار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، فيلم ويدئويي «عروسك شكسته» از امروز وارد بازار مي‌شود. اين فيلم به صورت DVD در شبكه خانگي به نمايش در مي‌آيد.
فقيهه سلطاني، مجيد مشيري، محمد شيري، رابعه اسكويي، خشايار راد، كاظم افرندنيا، امير غفارمنش، اشكان اشتياق، منوچهر صفرخاني، هما خاكپاش، شهرزاد عبدالمجيد، سيامك اشعريون، صفر كشكولي، علي ابوالحسني، سعيد كريمي، نسرين اسلامي، مريم حاتمي، مبينا سادات آتشي و… از بازيگران اصلي اين فيلم ويدئويي هستند.
در خلاصه داستان اين فيلم آمده: نگار دختر جواني كه گرفتار يك باند قاچاق مواد مخدر شده است اقدام به سرقت شناسنامه براي اين باند مي‌كند. غلام پدر نگار كه گرفتار اعتياد است براي پيدا كردن دخترش به تهران مي‌آيد و از صفر دوستش كه سرايدار يك باغ بزرگ در خارج از شهر است مي‌خواهد كه در پيدا كردن نگار به او كمك كند. در نهايت پاي پرويز خان سر دسته باند به باغ باز مي‌شود. آمدن پرويز به باغ اتفاقات زيادي را به همراه دارد…
ديگر عوامل اين پروژه عبارتند از: نويسنده: شهناز روستايي، مدير تصويربرداري: علي عالمي، مدير توليد: سعيد قاسمي، جانشين توليد: ايمان قاسمي، مدير صدابرداري: هادي افشار، صدابردار: كامبيز فراهاني، مدير برنامه ريزي: مژگان طباطبائي، دستيار اول كارگردان: سيد بهمن حسيني، دستيار دوم: فريس تنظيفي، منشي صحنه: محبوبه خوش روش، طراح گريم: اهورا قاسمي، مدير تداركات: مجيد رنجبر، طراح صحنه و لباس: منوچهر صفرخاني و دستياران: بهرام رامه، پرديس كياني، سحر وجدي، عكاس: سيدبهمن حسيني، امور اداري: شكوفه بزرگي و… .
فيلم‌هاي ويدئويي «چقدر وقت داري» و«يه قندون نشاط» به تهيه كنندگي و كارگرداني منوچهر صفرخاني نيز تا پايان امسال وارد شبكه نمايش خانگي مي‌شوند. همچنين اين تهيه كننده و كارگردان به زودي پيش توليد (پدر من خواننده است) را آغاز مي‌كند.
انتهاي پيام/ا

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 27726
دسترسی سریع به انجمن ها