عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ويژه برنامه‌هاي نوروزي راديو سلامت اعلام شد

ويژه برنامه‌هاي نوروزي راديو سلامت اعلام شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:39 ب.ظ

ويژه برنامه‌هاي نوروزي راديو سلامت اعلام شد

خبرگزاري فارس: ويژه برنامه‌هاي راديو سلامت در نوروز مشخص شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، «هشت سيب» از راديو سلامت همزمان با آغاز سال نو پخش مي‌شود. اين برنامه كه از بخش‌هاي متنوعي چون يك نكته يك سفر، سلامت در سفر، ديد و بازديد، اخبار نوروزي گردشگري سلامت و ... تشكيل شده از اول فروردين تا سيزدهم فروردين ماه از ساعت 9 تا 10 صبح به طور زنده پخش مي‌شود.
همچنين راديو سلامت همزمان با آغاز سفرهاي نوروزي به منظور اطلاع‌رساني و آگاهي هموطنان از حوادث احتمالي تصادفات رانندگي ويژه برنامه «سفربخير» را روي آنتن مي‌برد. برنامه «سفربخير» از 29 اسفند ماه تا 13 فروردين هر روز به مدت 120 دقيقه از گروه نيم‌روزي راديو سلامت پخش خواهد شد.
«عيدانه» نيز ويژه برنامه‌اي از گروه عصرگاهي راديو سلامت است كه با ايجاد لحظات شاد و مفرح براي مخاطبان هر روز از ساعت 16 تا 18 روي آنتن خواهد رفت. مسابقه، گزارش، ارتباط با كارشناسان و نمايش از ديگر بخش‌هاي اين برنامه است.
«آسمون ريسمون» برنامه‌اي است در قالب طنز كه روزهاي پنج‌شنبه و جمعه از راديو سلامت پخش مي‌شود. اين برنامه از ساعت 16 الي 18 با بخش‌هاي متنوع نمايش، گزارش، كارشناسي، ترانه با محوريت سلامت و در قالب طنز تقديم شنوندگان مي‌شود. برنامه «آسمون ريسمون» به زودي در مجامع عمومي و با حضور مخاطبان به طور زنده روي آنتن مي‌رود و در يك جمعه از هر ماه نيز اين برنامه در يكي از شهرستان‌ها به صورت زنده در مراكز عمومي پخش مي‌شود.
انتهاي پيام/ف

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها