عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برنامه‌ريزي براي 2 برابر شدن واحد‌هاي پست‌بانك در سال آينده

برنامه‌ريزي براي 2 برابر شدن واحد‌هاي پست‌بانك در سال آينده
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:42 ب.ظ

مديرعامل پست‌بانك خبر داد:
برنامه‌ريزي براي 2 برابر شدن واحد‌هاي پست‌بانك در سال آينده

خبرگزاري فارس: مديرعامل پست‌بانك گفت: وزارت ارتباطات بارها حمايت جدي خود را از پست بانك اعلام كرده‌اند و اميدواريم با برنامه‌هاي جدي در عرصه بين‌المللي و نيز در روستاها بتوانيم تا پايان سال آينده مجموعه خدمات و واحدهاي پست‌بانك را حداقل دو برابر كنيم.

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس محمد حسن محبيان عراقي در مراسم افتتاح شعبه شهري لشگر پست بانك و افتتاح نمادين 377 پروژه پست بانك، اظهار داشت: افتتاح اين شعبه به نمايندگي از ساير پروژه‌هاي آماده بهره‌برداري شركت پست بانك در سال جاري انجام مي‌شود.
مديرعامل پست بانك ادامه داد: پست بانك با 14 هزار واحد در شهرها و روستاهاي كشور به عنوان يك بانك و نيز به عنوان زير ساخت بانكي كشور به حساب مي‌آيد.
وي با بيان اينكه ايجاد دفاتر ICT روستايي يكي از اقدامات مهم جمهوري اسلامي ايران بوده است گفت: از 7 ميليون حساب افتتاح شده در شعب پست بانك، دو ميليون حساب متعلق به روستائيان است و همچنين يك ميليون و 300 هزار حساب به هدفمندي يارانه‌ها مربوط مي‌شود.
محبيان اظهار داشت: تاكنون در دو مرحله و در هر مرحله 400 ميليارد تومان يارانه در شعب پست بانك به گردش در آمده است.
وي گفت: با توجه به گستردگي و وسعت خدمات رساني پست بانك اميدواريم كه اين بانك به يك مجموعه مهم بانكي و خدماتي تبديل شود.
مديرعامل شركت پست بانك تاكيد كرد: امروز برند پست بانك يك برند بين‌المللي است و با توجه به اين مسئله اميدواريم خدمات ارزي و بين‌المللي نيز در اين بانك بيش از پيش رونق پيدا كند و در آينده ارتباط مؤثر با ديگر كشورها برقرار شود.
وي ادامه داد: در سال‌هاي گذشته اقدامات اساسي در زمينه توسعه پست بانك انجام شده كه به سبب اين اقدامات امروز مي‌توانيم بگوييم پست بانك مجموعه خدمات وسيعي را در سراسر كشور ارائه مي‌كند.
وي ادامه داد: در آينده نيز اميدواريم تحت نظر وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات مجموعه خدمات نويني را به خدمات فعلي خود در شهرها و روستاها اضافه كند.
محبيان عراقي افزود: آنچه امروز پست بانك در مناطق روستايي كشور ارائه مي‌كند مي‌تواند به عنوان يك زير ساخت بانكي به شمار آيد و مجموعه خدمات مالي و بانكي كشور مي‌تواند از اين زيرساخت استفاده ببرد.
مديرعامل شركت پست بانك با تاكيد بر حمايت‌هاي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات از اين شركت، گفت: وزارت ارتباطات بارها حمايت جدي خود را از پست بانك اعلام كرده‌اند كه در سايه اين حمايت‌ها و با برنامه‌هاي جدي در عرصه بين‌المللي و نيز در روستاها اميدواريم بتوانيم تا پايان سال آينده مجموعه خدمات و واحدهاي پست‌بانك را حداقل دو برابر كنيم.
انتهاي پيام/م

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها