عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دين و فرهنگ مقدمه‌اي است كه از دوران كودكي نهادينه مي‌شود

دين و فرهنگ مقدمه‌اي است كه از دوران كودكي نهادينه مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:42 ب.ظ

امام جمعه بشرويه:
دين و فرهنگ مقدمه‌اي است كه از دوران كودكي نهادينه مي‌شود

خبرگزاري فارس: امام جمعه بشرويه گفت: دين و فرهنگ مقدمه‌اي است كه از دوران كودكي نهادينه مي‌شود و شخصيت افراد هر جامعه بيشتر به امور فرهنگي آنها در دوران كودكي باز مي‌گردد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، حجت‌اسلام محمد شمس‌الدين ظهر امروز در مراسم تجليل از دانش‌آموزان راه‌يافته به مرحله بين‌المللي مسابقات نقاشي كانون پرورش فكري كودكان بشرويه اظهار داشت: دين و فرهنگ مقدمه‌اي است كه از دوران كودكي نهادينه مي‌شود.
وي با بيان اينكه بايد با دقت و ظرافت به اين مهم توجه شود، خواستار بها دادن هرچه بيشتر به جوانان به موضوع پژوهش شد.
امام جمعه بشرويه تصريح كرد: اگر رشد فرهنگي را در اولويت قرار دهيم رشد هم‌ جانبه جامعه را به دست مي‌آوريم.
مدير كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان خراسان جنوبي نيز با تبريك به دست‌اندركاران مركز فرهنگي پرورش فكري بشرويه گفت: اين توفيقات بزرگ به دليل دو اتفاق فرهنگي برجسته در شهرستان بشرويه است.
عبدالرضا صمدي عنوان كرد: ارتباط بسيار خوب مركز پرورش فكري با خانواده‌هاي اعضاي خود و ارتباط صميمي مسئولان شهرستان با اين مركز است كه اين ارتباطات آگاهانه را فراهم كرده است.
وي با اشاره به استعدادهاي نهفته كودكان بشرويه خواستار تلاش براي شكوفا كردن آن شد.
مدير كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان خراسان جنوبي همچنين بر لزوم معرفي و آگاهي دادن و پررنگ كردن مجهولات ذهني تأكيد كرد و يادآور شد: به طور يقين ذهن پويا و فعال فرزندان مستعد ما به دنبال كشف آنها حركت مي‌كند و درك و فهم بيشتر از جهان هستي را به دنبال دارد.
صمدي همچنين از تلاش مضاعف مدير و كاركنان مركز بشرويه و همه اعضاي اين مركز تشكر كرد.
در پايان اين مراسم از 9 نفر از برگزيدگان پژوهش كشوري و سه نفر از منتخبان و راه‌يافتگان نقاشي ژاپن2010 و دو نفر برگزيده نقاشي بين‌المللي و يك نفر برگزيده استاني ساخت عروسك‌هاي خلاق تجليل و تقدير به عمل آمد.
راه‌يافتگان به مسابقات بين‌المللي كاناواي ژاپن، حميد فرشاد و محمد عباسپور، منتخبان كشوري و راه‌يافته به يازدهمين دوره رقابت‌هاي بين‌المللي ژاپن جواد حسيني‌نژاد، مينا فرشاد و محمد عباس پور و برگزيدگان مسابقه استاني ساخت عروسك‌هاي خلاق اكرم كاجي بودند.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها