عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

حسين رضازاده: رقيبانم، رفيق و برادرانم هستند

حسين رضازاده: رقيبانم، رفيق و برادرانم هستند
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:48 ب.ظ

حسين رضازاده در فاصله دو روز مانده تا انتخابات فدراسيون وزنه‌برداري دو رقيب خود (حسين برخواه و مهران آذري) را دوست، رفيق و برادر قلمداد مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) يك سال پس از سرپرستي حسين رضازاده در فدراسيون وزنه‌برداري قرار است روز پنجشنبه مجمع اين فدراسيون تشكيل جلسه دهد تا رييس وزنه‌برداري را براي چهار سال آينده انتخاب كند.

حسين رضازاده و كادرش در يك سالي كه گذشت همچون دو روي متفاوت يك سكه بودند. نيمه اول سال با توجه به مشكلات و حاشيه‌هايي كه به وجود آمد، بسيار سخت و پرتلاطم براي آن‌ها گذشت اما روي ديگر سكه از زماني آغاز شد كه بهداد سليمي در فوق سنگين جهان قهرمان شد و تيم ايران در بازي‌هاي گوانگ‌جو نتيجه‌ي قابل قبولي را كسب كرد. حال با اين روند رضازاده در انتخاباتي وارد مي‌شود كه به برگزيده شدنش اعتماد زيادي دارد.

قهرمان دو دوره المپيك در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا اظهار كرد: من يك سال است كه به عنوان سرپرست در خدمت وزنه‌برداري هستم. هرچه در توان داشتم انجام دادم و اكنون نيز روز انتخاب است. حسين برخواه و مهران آذري از دوستان خوب من هستند كه در انتخابات شركت كردند. اميدوارم كه هرچه نظر مجمع باشد همه كمك كنند.

وي ادامه داد: ما در يك سال گذشته تمركزمان بر تيم‌هاي ملي بود اما برنامه‌هاي خوبي براي سال 90 داريم. هدف اصلي ما در سال آينده اين است كه به رده‌ها و ركوردهايي دست پيدا كنيم كه در تاريخ ورزش ايران تكرار نشده باشد. در وهله اول بايد در رقابت‌هاي جوانان جهان شركت كنيم و مي‌خواهيم بر سكويي بايستيم كه تاكنون نايستاده‌ايم. همچنين پس از آن بايد به فكر مسابقه‌هاي جهاني بزرگسالان باشيم و نتيجه خوبي كسب كنيم. نتيجه‌اي كه تاكنون تكرار نشده و از همه مهم‌تر كسب سهميه المپيك است كه اميدوارم به اين نتايج دست پيدا كنيم. مي‌دانم كه رسيدن به اين مسائل خيلي سخت است اما همه چيز براي ما شدني است. ما همه سعي و تلاش‌مان را به كار مي‌بريم تا بتوانيم در رده‌هاي مختلف موفق شويم.

وي ادامه داد: براي رسيدن به اين اهداف همه بايد كمك كنند. من اميدوارم با همتي كه فدراسيون، كادر فني و ورزشكاران دارند و با حمايت همه خانواده وزنه‌برداري، از جمله سازمان تربيت بدني بتوانيم به اين نكات مهم دست پيدا كنيم.

رضازاده با اشاره به برخواه و آذري خاطرنشان كرد: من خوشحالم كه اين افراد پا به عرصه انتخابات گذاشتند. آن‌ها رفيقان من هستند. ما همه با هم برادريم و در يك خانواده و در كنار هم زندگي مي‌كرديم. برخواه اگر به ياد داشته باشد پس از اينكه من به حسين توكلي گفتم كه مربي تيم ملي شود و قبول نكرد، از او خواستم كه به ما كمك كند. او هم با توجه به شرايطي كه داشت، جلو نيامد. من اكنون اعلام مي‌كنم و از ابتدا هم گفته‌ام هر كس كه مي‌تواند به وزنه‌برداري ايران كمك كند، بيايد و پا پيش بگذارد. من اميدوارم كه آن‌ها هم حمايت كنند و بدون در نظر گرفتن مسائل شخصي همه به فكر كمك به وزنه‌برداري باشيم.

سرپرست فدراسيون وزنه‌برداري در مورد حضورش به عنوان كانديداي نايب رييسي كنفدراسيون وزنه‌برداري آسيا نيز گفت: اين انتخابات اواخر ماه جاري در ازبكستان برگزار مي‌شود. من هم براي راي آوردن رايزني‌هاي لازم را كرده‌ام و اميدوارم با توكل به خدا پست نايب رييسي آسيا براي ما باشد.

وي در پايان خاطرنشان كرد: اكنون وضعيت نفرات برتر تيم‌هاي ملي خوب است و همه در اردو مشغول تمرين كردن هستند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها