عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جامعه اسلامي مهندسين؛ قوه قضاييه اشد مجازات رابراي عوامل اغتشاشات 25 بهمن و قبل از آن در نظر بگيرد

جامعه اسلامي مهندسين؛ قوه قضاييه اشد مجازات رابراي عوامل اغتشاشات 25 بهمن و قبل از آن در نظر بگيرد
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:49 ب.ظ

جامعه اسلامي مهندسين به مناسبت آنچه در 25 بهمن اتفاق افتاد ، بيانيه‌اي صادر كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين بيانيه آمده است: آغازين روزهاي تولد دوباره ايران اسلامي همزمان شده است با رويش جوانه هاي بيداري در سرزمين هاي اسلامي و زدودن زنگار اين كلام امام(ره) كه در خاطره‌هامان غبار گرفته بود كه اسلام قله هاي جهاني را فتح خواهد كرد.

 امروز ثمره انقلاب اسلامي در ايران را فراتر از مرزهاي جغرافيايي خود شاهد هستيم و مي بينيم كه نفس مسيحايي حضرت روح الله، رهبري داهيانه امام خامنه اي و ايمان ملت ايران درحال فتح سنگرهاي جهاني است و بيداري جهاني آغاز شده است. و يحيي الارض بعد موتها.

در اين شرايط مايه بسي خشم و تاسف است كه عده اي معاند دست در دست بيگانگان در پي خاموش كردن اين شعله فروزانند كه زهي خيال باطل. اينان كف هاي آبشار خروشان ملتند و همواره هستند زباله هايي كه اسير بادهاي بيگانه اند و خداوند بر شعور ايشان مهر زده است.

ايشاني كه شيريني حضور ملت در آزمون مردم سالاري در انتخابات سال 1388 را با اتكا به دشمنان ملت به كام مردم تلخ كردند،امروز دست در دست بيگانگان و بدخواهان انسانيت به رقص با گرگ ها مشغولند و از جنبش بيداري اسلامي زوزه حقارت مي كشند، در تلاشند تا خاك بر خورشيد بيداري جهاني انسانيت بپاشند.

آنهايي كه روزي به خاك و خون كشيده شدن برادران مسلمان خود را در فلسطين و لبنان به سخره گرفته و بر ارزش هاي انقلاب پشت كردند، امروز چگونه شده است كه به يكباره حامي مسلمين شده اند. دم خروس حكايت آشناي ايشان است.

تحركات و آشوبگري مذبوحانه اين معاندان كه با هدايت سران فتنه و با رهبري استكبار جهاني به ويژه آمريكا، انگليس و اسرائيل انجام گرفت، خشم ملت شريف و وفادار ايران را برانگيخته است. اين فتنه انگيزي ها درحالي صورت مي گيرد كه حضور پرشكوه و كم نظير ملت قهرمان ما در راهپيمايي 22 بهمن ماه سال جاري چشم جهانيان را خيره كرده و تهديدهاي چندين ماهه رسانه هاي غربي را با چالش جدي روبرو كرده است. فتنه گران و اربابان خارجي آنها بايد بدانند كه اين تحركات مذبوحانه از سوي ملت سلحشور ايران بي پاسخ نخواهد ماند و سرانجام صبر مردم ولايت مدار و انقلابي ايران به سر خواهد آمد.

براين باوريم ديگر زمان آن رسيده است برخي خواص خاموش و داراي مواضع مبهم و دوگانه خط و ربط خويش را به صورت دقيق و واضح از اين معاندين جدا نمايند و به جريان بيدار ملت بپوندند. معتقديم اين فرصت ديگر بار براي ايشان به دست نخواهد آمد و ايشان نيز به زباله دان تاريخ خواهند پيوست.

جامعه اسلامي مهندسين ضمن محكوميت اقدامات آشوب طلبانه معاندان نظام اسلامي در ايجاد و شكل گيري ناآرامي هاي 25 بهمن ماه از دستگاه هاي مسوول به ويژه نيروي انتظامي و قوه قضاييه خواستار برخوردي فوري، قاطع هستيم. هم چنين با توجه به حمايت مردم و قاطبه نمايندگان مجلس از محاكمه سران فتنه اين انتظار از قوه قضاييه مي رود تا اشد مجازات رابراي عوامل اغتشاشات 25 بهمن و قبل از آن در نظر بگيرد.

اميد است قوه قضاييه با اقدام جدي و سريع مانع از فوران خشم انقلابي مردم در برخورد بامعاندان فتنه گر شود. چرا كه ملت انقلابي ايران سكوت نخواهند كرد و به نداي امام راحل كه فرمودند: و مردم وجوانان حزب الهي اگر برخورد به يكي از امور مذكور نمودند به دستگاه هاي مربوطه رجوع كنند واگر آنان كوتاهي نمودند خودشان مكلف به جلوگيري هستند،عمل خواهند كرد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها