عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

بازار بزرگ نرم افزارهاي قرآني در نمايشگاه ايجاد شده است

بازار بزرگ نرم افزارهاي قرآني در نمايشگاه ايجاد شده است
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:51 ب.ظ

مسوول کميته اطلاع رساني و تبليغات نمايشگاه بين‌المللي نرم افزارهاي قرآني در استان قم گفت: بازار بزرگ نرم افزارهاي قرآني در اين نمايشگاه ايجاد شده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه قم، سيدمهدي حسين‌زاده افزود: در اين بازار توليدکنندگان به ارائه و عرضه محصولات خود پرداختند که براي ايجاد تسهيلات بيشتر براي بازديدکنندگان و کاربران تعدادي دستگاه يارانه قرار داده شده است.

وي با اشاره به آزمايشي بودن اين بازار در اين نمايشگاه خاطرنشان کرد: در اين بازار آثار و محصولات ديني، اسلامي و قرآني بيش از 40 مرکز فعال در اين زمينه ارائه شده و در معرض ديد علاقه‌مندان قرار گرفته است.

وي ادامه داد: علاقه‌مندان مي‌توانند از طريق اين دستگاه‌ها منوي نرم افزار مورد نظر خود را جستجو کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

حسين‌زاده درادامه يادآور شد: فراخوان اين جشنواره از دو ماه گذشته به هفت زبان چون مالايي، فارسي، انگليسي، ترکي آذري و استانبولي و اردو منتشر و در سطح کشور و برخي کشورها توزيع شد.

وي افزود: فراخوان‌هاي منتشر شده اين جشنواره همچنين به مراکز مرتبط با توليد اين‌گونه نرم افزارها و سازمان‌هاي مربوطه چون مرکز هماهنگي توسعه و ترويج فعاليت‌هاي قرآني کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد ارسال شده است.

وي اظهار داشت: همچنين با صدور پيامک به همراه امکانات، تسهيلات و تخفيف‌هاي ارائه شده غرفه‌ها براي شرکت مردم در نمايشگاه ارسال شده است.

حسين زاده از پخش برنامه‌هايي از نمايشگاه، غرفه‌ها، شخصيت‌هاي بازديدکننده و محصولات از شبکه استاني سيماي قم خبر داد و بيان داشت: اين امر تاثير مهمي در اطلاع رساني خواهد داشت.

وي درپايان از طراحي تنديس برگزيدگان جشنواره خبر داد و افزود: اين تنديس ويژگي‌هاي قرآني جشنواره را در بر مي‌گيرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها