عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بازار بزرگ نرم افزارهاي قرآني در نمايشگاه ايجاد شده است

بازار بزرگ نرم افزارهاي قرآني در نمايشگاه ايجاد شده است
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:51 ب.ظ

مسوول کميته اطلاع رساني و تبليغات نمايشگاه بين‌المللي نرم افزارهاي قرآني در استان قم گفت: بازار بزرگ نرم افزارهاي قرآني در اين نمايشگاه ايجاد شده است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه قم، سيدمهدي حسين‌زاده افزود: در اين بازار توليدکنندگان به ارائه و عرضه محصولات خود پرداختند که براي ايجاد تسهيلات بيشتر براي بازديدکنندگان و کاربران تعدادي دستگاه يارانه قرار داده شده است.

وي با اشاره به آزمايشي بودن اين بازار در اين نمايشگاه خاطرنشان کرد: در اين بازار آثار و محصولات ديني، اسلامي و قرآني بيش از 40 مرکز فعال در اين زمينه ارائه شده و در معرض ديد علاقه‌مندان قرار گرفته است.

وي ادامه داد: علاقه‌مندان مي‌توانند از طريق اين دستگاه‌ها منوي نرم افزار مورد نظر خود را جستجو کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

حسين‌زاده درادامه يادآور شد: فراخوان اين جشنواره از دو ماه گذشته به هفت زبان چون مالايي، فارسي، انگليسي، ترکي آذري و استانبولي و اردو منتشر و در سطح کشور و برخي کشورها توزيع شد.

وي افزود: فراخوان‌هاي منتشر شده اين جشنواره همچنين به مراکز مرتبط با توليد اين‌گونه نرم افزارها و سازمان‌هاي مربوطه چون مرکز هماهنگي توسعه و ترويج فعاليت‌هاي قرآني کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد ارسال شده است.

وي اظهار داشت: همچنين با صدور پيامک به همراه امکانات، تسهيلات و تخفيف‌هاي ارائه شده غرفه‌ها براي شرکت مردم در نمايشگاه ارسال شده است.

حسين زاده از پخش برنامه‌هايي از نمايشگاه، غرفه‌ها، شخصيت‌هاي بازديدکننده و محصولات از شبکه استاني سيماي قم خبر داد و بيان داشت: اين امر تاثير مهمي در اطلاع رساني خواهد داشت.

وي درپايان از طراحي تنديس برگزيدگان جشنواره خبر داد و افزود: اين تنديس ويژگي‌هاي قرآني جشنواره را در بر مي‌گيرد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها