عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

700 دانشجوي دانشگاه پيام نور لرستان به مناطق عملياتي جنوب اعزام شدند

700 دانشجوي دانشگاه پيام نور لرستان به مناطق عملياتي جنوب اعزام شدند
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:51 ب.ظ

رئيس دانشگاه پيام نور لرستان گفت: 700 دانشجوي اين دانشگاه به مناطق عملياتي جنوب اعزام شدند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)- منطقه لرستان- دکتر محمد مرادشيخي با بيان اين مطلب افزود: دانشجويان دختر در مدت چهار روز از مناطق عملياتي جنوب،شلمچه،طلاييه، هويزه، اروندكنار، چزابه و مناطق عملياتي شوش ديدن خواهند كرد.

 

وي اظهار كرد: دانشجويان دانشگاه پيام نور لرستان استقبال بي‌نظير براي حضور در اين مناطق از خود نشان دادند و اين مهم بيانگر نهادينه شدن فرهنگ ايثار و شهادت در ميان نسل جوان كشور است.

 

مرادشيخي تصريح كرد: با توجه به اينكه نسل آينده كشور نيازمند استفاده از فرهنگ ايثار و شهادت هستند بايد دستاوردهاي دوران دفاع مقدس به جوانان انتقال داده شود تا از آنان به خوبي الگو بگيرند.

 

وي افزود: رزمندگان با خلق حماسه‌هاي ماندگار و صحنه‌هاي بي‌نظير ايثار و شهادت به جهانيان نشان دادند كه همه مردم پاسدار ارزش‌هاي مقدس نظام هستند و هيچ گاه حمايت خود را از ولايت فقيه و نظام قطع نخواهند كرد.

 

مرادشيخي با بيان اينكه امسال بزرگترين کاروان نور راهيان نور کشور با اعزام 1200 نفر از دانشجويان دانشگاه‌هاي پيام نور لرستان در قالب دوکاروان با 30 دستگاه اتوبوس به مناطق عملياتي اعزام خواهند شد که اين جاي خرسندي براي ماست که اين افتخار در اين دانشگاه روي داده خاطرنشان كرد: دانشگاه پيام نور لرستان با اعزام 1200 نفر از دانشجويان رتبه اول در دانشگاه هاي پيام نور کشور را داراست.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها