عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

غلام گوشبر دستگير شد

غلام گوشبر دستگير شد
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:52 ب.ظ

ماموران پليس امنيت فرماندهي انتظامي استان تهران و البرز در عملياتي غافلگيرانه «غلام گوش‌بر»، شرور معروف ورامين را دستگير كردند.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ماموران پليس امنيت استان تهران، در راستاي طرح «برخورد با اراذل و اوباش» دو تن از اراذل نامدار ورامين كه بارها اقدام به عربده كشي، ايجاد رعب و وحشت و چاقو كشي از مردم محلات را مي‌كردند، در اقدامي غافلگيرانه دستگير كردند.

غلامرضا، معروف به «غلام گوش‌بر» كه در يكي از نزاع‌هاي خود اقدام به بريدن گوش‌هاي يكي از طرفين دعوا كرده بود كه دستگير شد.

اين فرد به همراه همدست خود از يكي از نزاع‌هايش فيلمي تهيه كرده و با انتشار اين فيلم موسوم به «بلوتوث سياه» اقدام به ايجاد رعب و وحشت در ميان مردم ورامين كرده بود.

به گزارش ايسنا، سردارعليرضا اكبر شاهي، فرمانده انتظامي استان تهران و البرز در نشست خبري صبح سه‌شنبه با اعلام خبر دستگيري اين فرد، يادآور شد: اين فرد مدت‌ها پيش به دليل اقدامات مجرمانه خود دستگير و روانه زندان شده بود كه پس از تحمل حبس و آزادي مجددا به اقدامات مجرمانه خود روي آورده و ماموران پليس امنيت وي را در حين ارتكاب عمل مجرمانه و عربده كشي و چاقو كشي دستگير كردند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها