عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

محمد حسين برخواه: جايگاه رضازاده رياست فدراسيون نيست

محمد حسين برخواه: جايگاه رضازاده رياست فدراسيون نيست
سه شنبه 3 اسفند 1389  07:54 ب.ظ

كانديداي رياست فدراسيون وزنه برداري گفت: انتقادات زيادي به مديريت فدراسيون وارد است و اگر چنين نبود بر خود لازم نمي‌ديدم كه در انتخابات شركت كنم.

محمدحسين برخواه در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: در وزنه برداري يك نارضايتي عمومي وجود دارد. فدراسيون دريكسال گذشته تنها به باشگاه داري پرداخته است و ويترين قشنگي درست كرده اما بايد بررسي‌هاي بيشتري صورت بگيرد تا معلوم شود پشت اين ويترين چه خبر است. احساس كردم كه در اين برهه از زمان تكليف من است كه در انتخابات رياست فدراسيون شركت كنم و حتي اگر نتيجه نگيرم حاضرم با هر كسي كه در آينده قبول مسوليت كرد همكاري كنم و نقطه نظراتم را به وي منعكس كنم. به نظر من بيشترين ضربه را از عملكرد فعلي فدراسيون شخص حسين رضازاده مي‌بيند. من با وي دوست هستم و او را دوست دارم فكر مي‌كنم جايگاه رضازاده رياست فدراسيون نيست.

وي افزود: براي پيروزي در انتخابات به خدا توكل مي‌كنم. من نيز مثل همه كانديداها با مسوولان برخي استان‌ها رايزني كرده‌ام و شرح برنامه‌هاي مورد نظرم را براي آنها فرستاده‌ام. روز مجمع عمومي انتخابات هم به صورت كتبي و شفاهي به ارائه برنامه‌هاي مورد نظرم مي‌پردازم.

برخواه با اشاره به برنامه‌هاي مورد نظرش در صورت پيروزي در انتخابات رياست فدراسيون وزنه برداري خاطرنشان كرد: يكي از اهداف من استفاده از منابع نيروي انساني در وزنه‌برداري است. پيشكسوتان زيادي در وزنه برداري وجود دارند كه در سالهاي دور و نزديك براي اين كشور افتخار آفريده‌اند اما متاسفانه آنطور كه شايسته است از اين افراد در فدراسيون استفاده نمي‌شود و بسياري از آنها از ورزش وزنه برداري كنار گذاشته شده‌اند. من فكر مي‌كنم اين وظيفه فدراسيون است كه از پيشكسوتان حمايت كند و ازتجربيات آنها براي نسل‌هاي جوان اين رشته بهره ببرد. همچنين درنظر دارم در صورت قبول مسوليت فدراسيون با مربيان فعال و سازنده در شهرستان ها بيشتر تعامل داشته باشم و به ساختارها و برنامه‌هاي زيربنايي بيشتر توجه كنم.

وي كسب امتياز ميزباني مسابقات بين‌المللي را از ديگر برنامه‌هاي مورد نظرش عنوان كرد و افزود: از آخرين ميزباني ايران در مسابقات آسيايي وزنه برداري نزديك به دو دهه مي‌گذرد. بايد با تعامل سازنده با مراجع مرتبط و بين‌المللي در جهت ميزباني رقابتهاي بين‌المللي فعاليت كنيم. دربخش مديريت بر تيم‌هاي ملي نيز با توجه به رقابتهاي مهمي كه پيش رو داريم بايد دايره افرادي كه به اردوها دعوت مي‌شوند را بيشتر كنيم و به ويژه براي تيم‌هاي جوانان و بزرگسالان برنامه‌هاي آمادگي و تداركاتي مناسب در نظر بگيريم.

كانديداي انتخابات رياست فدراسيون در ادامه با اشاره به لزوم تبيين شرح وظايف كميته‌ها گفت: بايد درنحوه عملكرد و شرح وظايف كميته‌هاي فدراسيون بازنگري شود و روي عملكرد آنها نظارت دقيق‌تري انجام شود، بايد تعامل بيشتري با كميته‌ها وجود داشته باشد تا تصميمات فدراسيون قائم به فرد نباشد.

برخواه در پايان اظهار اميدواري كرد، هر كسي در فدراسيون قبول مسوليت كند، همه با او همكاري كنند تا شاهد شكوفايي و توسعه اين ورزش در كشور باشيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها