عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

در نوروز 90، راديو پيام خدمات سازمان‌ها را اطلاع‌رساني مي‌كند

در نوروز 90، راديو پيام خدمات سازمان‌ها را اطلاع‌رساني مي‌كند
سه شنبه 3 اسفند 1389  08:18 ب.ظ

در نوروز 90 راديو پيام از نحوه‌ي خدمات دستگاه‌ها و سازمان‌هاي خدمات‌رسان براي مسافران نوروزي اطلاع‌رساني خواهد كرد.

به گزارش سرويس راديو ايسنا، راديو پيام علاوه بر ارتباط با پليس راه كشور و اطلاع‌رساني لحظه ‌به ‌لحظه از وضعيت جاده‌ها و ارتباط با هواشناسي در خصوص اعلام وضعيت هواي استان‌ها، با شركت فرودگاه‌هاي كشور نيز ارتباط برقرار كرده و آخرين وضعيت پروازها در سطح كشور را نيز اطلاع‌رساني مي‌كند.

معرفي اماكن تاريخي، ملي و ديدني در نقاط مختلف كشور توسط سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري هم‌چنين ارتباط با مركز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشكي وزارت بهداشت و اطلاع‌رساني اين واحد از نحوه‌ي خدمات به مسافران نوروزي در ايستگاه‌هاي سلامتي، پايگاه‌هاي جاده‌اي و پايگاه‌هاي اورژانس بين‌جاده‌اي، از ديگر موارد اطلاع‌رساني به هموطنان گرامي است.

توصيه‌هاي پزشكي براي مسافران در حين سفر، هم‌چنين توصيه‌هاي پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظاي جمهوري اسلامي ايران موارد ديگري است كه توسط كارشناسان امر براي اطلاع‌رساني دراين خصوص در نظر گرفته شده است.

در مطلبي كه راديو پيام در اختيار سرويس راديو ايسنا قرار داده آمده است: راديو پيام توصيه‌هاي سازمان حفاظت محيط زيست كشور به منظور حفاظت بهداشت محيط و جلوگيري از تخريب جنگل‌ها و مراتع و توصيه‌هاي كارشناس وزارت نيرو نيز به اطلاع شنوندگان مي رساند. نحوه‌ي ارتباط مسافران قطارهاي نوروزي با واحد ارتباط مشتري شركت قطار رجا و ساير خدمات به مسافران در ايام نوروز نيز اطلاع‌رساني خواهد شد. در راديو پيام سازمان پايانه‌هاي مسافربري نيز خدماتي را كه براي مسافران در نظر گرفته‌اند، اعلام خواهند كرد.

از ديگر موارد اطلاع‌رساني به هموطنان، عنوان فيلم‌هاي سينمايي است كه درايام نوروز در سراسر كشور اكران مي‌شود كه توسط معاونت سينمايي وزارت ارشاد اعلام خواهد شد.

معاونت فني بهداشت محيط مركز سلامت محيط و كار وزارت بهداشت نيز در رابطه با طرح بسيج سلامت نوروزي و نحوه‌ي نظارت بازرسان بهداشت بر مراكز و اماكن حساس در ايام نوروز هم اطلاع‌رساني خواهد كرد. كارشناس بيمه مركزي نيز براي امنتي خاطر مسافران نوروزي نكاتي را در خصوص بيمه‌ي خودروها و ساير موارد به اطلاع هموطنان مي‌رساند.

هم‌چنين نحوه‌ي خدمات‌رساني به زائران حرم آستان مقدس رضوي، آستان حضرت معصومه (س) و شاهچراغ نيز اطلاع‌رساني خواهد شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها