عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

محسني اژه‌اي: اجازه نمي‌دهيم سران فتنه مردم را تحريک کنند

محسني اژه‌اي: اجازه نمي‌دهيم سران فتنه مردم را تحريک کنند
سه شنبه 3 اسفند 1389  08:25 ب.ظ

دادستان كل كشور گفت: طبعا با کساني که دلسوزي‌هاي بزرگان کشور را نشنيدند و به نداي حق همه مردم و خانواده‌هاي شهدا گوش نکردند، بايد به صورت روشن و طبق ضوابط و قوانين برخورد شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمين غلامحسين محسني اژه‌اي صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با بيان اين که «صف‌ها کاملا شفاف است و صف ضد انقلاب و انقلابي مشخص است»، اظهاركرد: از اين پس هرکس بخواهد در جهت ضد انقلاب حرکت کند، تکليفش روشن است؛ اگر ضد انقلاب باشد به عنوان ضد انقلاب با او برخورد مي‌شود و اگر کارش به ضد انقلاب گره خورده باشد نيز با او در همان حد برخورد خواهد شد.

وي افزود: طبعا با کساني که اقدامات خود را ادامه دادند، نصيحت‌ها و هشدارها را نشنيدند، به انذارها توجه نکردند، دلسوزي‌هاي بزرگان کشور را نشنيدند و به نداي حق همه مردم و خانواده‌هاي شهدا گوش نکردند، بايد به صورت روشن و طبق ضوابط و قوانين برخورد شود و اين کار حتما صورت مي‌گيرد.

سخنگوي دستگاه قضايي در پاسخ به اين سوال که «در مورد سران فتنه چه تصميماتي گرفته‌ايد؟» تصريح كرد: طبيعي است اجازه نمي‌دهيم سران فتنه مثل سابق بتوانند مردم را تحريک کنند و احيانا در اين زمينه فعاليت کنند. اين کمترين اقدامي است که صورت مي‌گيرد.

محسني اژه‌اي همچنين در پاسخ به سوالي ديگر در مورد تكرار برخي تحركات، اظهار كرد: انسان متاسفانه اگر در دام شيطان افتاد و در جهت شيطان قرار گرفت، نصيحت‌پذير نيست اما اميدواريم اين‌گونه نباشد. اين امر بستگي دارد که شيطان چقدر در روح آنها حلول کرده و بخواهند بر راه باطل خود پافشاري کنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها