عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

رژيم صهيونيستي بار ديگر شيخ "رائد صلاح " را بازداشت كرد

سه شنبه 3 اسفند 1389  08:41 ب.ظ

خبرگزاري فارس: نظاميان رژيم صهيونيستي عصر امروز بار ديگر شيخ "رائد صلاح " رئيس جنبش اسلامي در اراضي اشغالي سال 1948 را در قدس اشغالي ربودند.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري فلسطيني "سما "، نظاميان رژيم صهيونيستي عصر امروز شيخ صلاح را در حي البستان در شهر سلوان واقع در قدس اشغالي ربودند.
موسسه اوقاف و ميراث اسلامي فلسطيني نيز اعلام كرد كه شيخ صلاح به مدت يك ساعت در جشنواره مردمي در حي البستان مشاركت داشت كه نظاميان صهيونيست وي را بازداشت كردند.

شيخ صلاح اواخر آذرماه پس از گذراندن 5 ماه حبس در زندان‌هاي رژيم صهيونيستي از بند صهيونيست‌ها آزاد شده بود.
وي به محض آزادي از زندان تاكيد كرد كه در راه دفاع از قدس و مسجدالأقصي از زندان هيچ ترسي ندارد و افزود: از زندان آزاد شدم و آرزو دارم كه در راه دفاع از قدس و مسجدالأقصي با خداوند ملاقات كنيم و پرچم استقلال را در آسمان اين دو مكان مقدس به اهتزاز دربياوريم.
وي تصريح كرد: حكم رژيم اشغالگر براي حبس من پايبندي مرا به مسجدالأقصي و مقدسات بيشتر كرد و هرگز دست از ياري مسجدالأقصي برنخواهم داشت.
انتهاي پيام/ي

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 27726
دسترسی سریع به انجمن ها