عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

قذافي: تظاهرات‌كنندگان يك دسته مزدور و جوانان معتاد هستند

سه شنبه 3 اسفند 1389  08:42 ب.ظ

خبرگزاري فارس: معمر قذافي در سخناني كه اكثر شبكه‌هاي خبري در حال پخش مستقيم آن هستند اعلام كرد كه ليبي را ترك نخواهد كرد و معترضان يك دسته مزدور و جوانان معتاد هستند.

به گزارش فارس به نقل از شبكه خبري الجزيره، "معمر قذافي " ديكتاتور ليبي در سخنراني كه اكثر شبكه‌هاي خبري در حال پخش آن هستند تاكيد كرد كه ليبي را ترك نخواهد كرد.

وي در اين سخنراني گفت كه تا كنون از زور استفاده نكرده است و تا آخرين قطره خون خود مبارزه خواهد كرد.

رژيم ليبي طي چند روز گذشته با سركوب گسترده معترضان اين كشور، صدها نفر را به خاك و خون كشيده است.

ديكتاتور ليبي گفت كه تظاهرات‌كنندگان يك دسته مزدور و جوانان معتاد هستند و رسانه‌هاي گروهي مي‌خواهند چهره ليبي را بد نشان دهند.

وي در ادامه گفت كه من يك رئيس نبوده و سمتي در ليبي ندارم كه بخواهم استعفا دهم. من تا ابد رئيس انقلابي ليبي هستم و خاك ليبي را هرگز ترك نخواهم كرد.

ديكتاتور ليبي گفت: از همه طرفداران خود از زن و مرد مي‌خواهم تا به خيابان‌ها بيايند و مزدوران را پس زده و آنها را از لانه‌هايشان بيرون بكشند.

وي همچنين از پليس و ارتش خواست تا مخالفان را سركوب كند.

قذافي در حالي سخنراني مي‌كند كه شاهدان عيني گزارش مي‌دهند كه هر جنبنده‌اي با كوچكترين تحرك در شهر طرابلس به شدت از سوي نيروهاي امنيتي سركوب و به رگبار بسته مي‌شود.

اتحاديه عرب براي بررسي اوضاع ليبي فردا تشكيل جلسه فوق العاده خواهد داد.وزارت خارجه قطر نيز سكوت مجامع بين المللي در برابر كشتار مردم ليبي به دست رژيم قذافي را محكوم كرد.

انتهاي پيام/.

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 27726
دسترسی سریع به انجمن ها