عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

انجام 380 عمل جراحي قلب موفق در زنجان

انجام 380 عمل جراحي قلب موفق در زنجان
سه شنبه 3 اسفند 1389  08:42 ب.ظ

از زمان آغاز به كار بيمارستان آيت‌الله موسوي صورت گرفت؛
انجام 380 عمل جراحي قلب موفق در زنجان

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان زنجان از انجام 380 عمل جراحي قلب موفق در بيمارستان آيت‌الله موسوي زنجان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، رحيم سروري ظهر امروز در مراسم دومين گردهمايي تجليل از پيشكسوتان و بازنشستگان عرصه سلامت و آموزش پزشكي بازنشستگان را پيشكسوتان عرصه سلامت خواند و اظهار داشت: بزرگترين دارايي و سرمايه شما بردن لقمه حلال و كسب رضاي مردم و خالق است.
وي با اشاره به اينكه اين همايش به پاس 30 سال مساعي و تلاش شما در شكل‌گيري و گسترش دانشگاه و اعتبار بخشي به آن برگزار شده است، افزود: بازنشستگان گنجينه گران‌ بهاي تجربه هستند كه بايد از اين گنجينه‌ها به خوبي استفاده شود.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان زنجان در ادامه با اشاره به دستاوردهاي دانشگاه علوم پزشكي استان زنجان افزود: دانشگاه علوم پزشكي زنجان در افزايش ظرفيت تخت‌هاي بيمارستاني، تخت‌هاي مراقبت‌هاي ويژه، پايگاه امداد جاده‌اي شهري و روستايي، طرح پزشك خانواده موفقيت‌هاي بزرگي را به دست آورده است.
وي در ادامه از انجام 380 عمل جراحي قلب موفق در مركز آموزشي درماني تخصصي و فوق تخصصي آيت‌الله موسوي زنجان خبر داد و گفت: متخصصان اين مركز موفق به انجام عمل‌هاي جراحي مختلفي و پيشرفته‌اي در اين مركز شده‌اند.
سروري همچنين به جذب 10 فوق تخصص و تجهيز بيمارستان‌هاي دانشگاه به دستگاه امحاي زباله و اكسيژن ساز اشاره كرد و گفت: نقطه برجسته عملكرد دانشگاه انجام عمل ترميمي فلپ انگشتان است كه از جمله اقدامات خوب و نمونه اين دانشگاه است كه در دنيا به نام زنجان به ثبت رسيده است.
وي همچنين با اشاره به ارتقاي سطح آموزش پزشكي و دكتراي تخصصي، افزايش ظرفيت تحصيلات تكميلي و افتتاح مركز رشد فناوري‌هاي نوين داروئي اين دانشگاه گفت: از پروژه‌هاي در حال پيگيري نيز بيمارستان سوختگي، مركز پيوند كليه، مركز پيوند ريه، مركز پيوند مغز استخوان است كه راه‌اندازي اين مراكز مي‌تواند زمينه‌هاي بي‌نيازي استان را به ديگر مراكز برطرف كند.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان زنجان با اشاره به ارتقاي دانشگاه علوم پزشكي گفت: در اين زمنيه همه همكاران و پرسنل دانشگاه تلاش كرده‌اند.
مركز آموزشي درماني تخصصي و فوق تخصصي آيت‌الله موسوي زنجان يكي از مراكز درماني مهم در منطقه شمال غرب كشور است كه در اين مركز عمل‌هاي جراحي مختلفي انجام مي‌شود.
در ادامه اين مراسم معاون پشتيباني استاندار زنجان ضمن تبريك هفته وحدت و با تاكيد بر حفظ وحدت در بين مردم اظهار داشت: بازنشستگي از پا افتادگي نيست بلكه انسان‌ها در اين مقطع مجرب‌تر و قابل اطمينان‌تر و براي براي اقدامات آينده مي‌شوند.
حميد ارجند‌فر با بيان اينكه بازنشستگان سال‌هاي عمر خود را در راستاي پيشرفت و توسعه بخش‌هاي مختلف فعاليت و تلاش صرف كرده‌اند، افزود: بايد قدردان اين افراد باشيم.
در ادامه اين مراسم معاون پشتيباني دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان زنجان در سخناني ضمن خير مقدم به حضار و تبريك ولادت پيامبر اكرم (ص) و اما م جعفر صادق (ع) افزود: جذب يك نفر از فرزندان بازنشستگان دانشگاه در دستور كار قرار گرفته و تاكنون بيش از 185 نفر از فرزندان بازنشستگان جذب شده‌اند كه اين روند نيز ادامه پيدا خواهد كرد.
آيت‌اللهي با تقدير از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان زنجان گفت: بازنشستگان سال‌ها عمر خود را در راستاي اعتلاي دانشگاه علوم پزشكي گذرانده‌اند.
در پايان اين مراسم از شماري از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان زنجان و واحدهاي مختلف آن تقدير به عمل آمد.
انتهاي پيام/غ10/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها