عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

700 كودك قزويني زيرپوشش طرح منافع عالي كودكان قرار گرفتند

700 كودك قزويني زيرپوشش طرح منافع عالي كودكان قرار گرفتند
سه شنبه 3 اسفند 1389  08:43 ب.ظ

كارشناس بهزيستي قزوين:
700 كودك قزويني زيرپوشش طرح منافع عالي كودكان قرار گرفتند

خبرگزاري فارس: كارشناس دفتر امور كودكان و نوجوانان سازمان بهزيستي قزوين از زيرپوشش قرار گرفتن 700 كودك در مناطق محروم استان در طرح منافع عالي كودكان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين به نقل از روابط عمومي سازمان بهزيستي استان قزوين، فاطمه آزاد بيان داشت: طرح منافع عالي كودكان از جمله طرح‌هاي اجرايي دفتر امور كودكان و نوجوانان بهزيستي است كه در اين طرح بخشي از شهريه كودكان سه دهك پايين درآمدي استان پرداخت مي‌‌شود.
وي افزود: در سال جاري 700 نفر از كودكان مناطق محروم روستايي و حاشيه شهري شهر قزوين زيرپوشش اين طرح قرار گرفتند و از مزاياي اين طرح بهره‌مند مي‌شوند.
كارشناس دفتر امور كودكان و نوجوانان سازمان بهزيستي استان قزوين اضافه كرد: با توجه به اين موضوع سازمان بهزيستي استان قزوين ماهانه مبالغي را براي كودكان بهره‌مند شده از اين طرح به مهدهاي كودك زيرپوشش پرداخت مي‌كند.
وي در ادامه با اشاره به اجراي طرح يك وعده غذاي گرم در مهاد كودك توضيح داد: طرح يك وعده غذاي گرم يكي از طرح‌هايي كه در مهاد كودك مناطق محروم اجرا مي‌شود كه در حال حاضر اين طرح در 45 روستا مهد شهر قزوين، تاكستان و مناطق محروم شهري شهر قزوين در حال اجراست.
آزاد تصريح كرد: طرح تأسيس مهد كودك در مناطق محروم شهري از ديگر طرح‌هاي اجرايي اين دفتر است كه در حال حاضر تأسيس دو مهد كودك در مناطق محروم در استان در دست اقدام است.
وي در خصوص سرانه تأسيس مهد كودك اظهار داشت: سرانه تأسيس مهد كودك در مناطق محروم 50 ميليون ريال است كه به صورت بلاعوض به مهد پرداخت مي‌شود و در مقابل مهد متعهد مي‌شود به مدت پنج سال به كودكان آن مناطق خدمات ارائه دهد.
انتهاي پيام/آ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها