عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كشته و مجروح شدن 2 نفر در حوادث رانندگي زنجان

كشته و مجروح شدن 2 نفر در حوادث رانندگي زنجان
سه شنبه 3 اسفند 1389  08:44 ب.ظ

/اخبار كوتاه حوادث از استان زنجان/
كشته و مجروح شدن 2 نفر در حوادث رانندگي زنجان

خبرگزاري فارس: كشته و مجروح شدن دو نفر در حوادث رانندگي، دستگيري سه سارق در شهرستان طارم و ... از جمله اخبار كوتاه حوادث از استان زنجان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان به نقل از مركز اطلاع‌رساني فرمانده انتظامي استان زنجان، نيمه شب گذشته بر اثر برخورد دو دستگاه كاميون، يك نفر كشته و يك نفر ديگر مجروح شد.
نيمه شب گذشته در كيلومتر 26 اتوبان زنجان ـ قزوين در اثر برخورد يك دستگاه كاميون كاويان با يك دستگاه كاميون بنز راننده كاميون كاويان مجروح شد و سرنشين آن در دم جان باخت.
پس از بررسي‌‌هاي اوليه مشخص شد برخورد بين اين خودور به علت خستگي و خواب‌آلودگي راننده كاميون كاويان بوده است.
فرمانده انتظامي استان زنجان خاطرنشان كرد: با توجه به فرا رسيدن ايام نوروز و سفرهاي نوروزي رانندگان مسائل ايمني را جدي بگيرند و از رانندگي كردن به هنگام شب و در مواقع خواب‌آلودگي خودداري كنند.
وي تصريح كرد: رانندگان نبايد وسيله نقليه خود را به خصوص در هنگام شب درقسمت كناري جاده پارك كنند چرا كه تشخيص آن به وسيله رانندگان مشكل است.

*دستگيري سه سارق در شهرستان طارم
فرمانده انتظامي شهرستان طارم اظهار داشت: در پي وقوع يك مورد سرقت احشام، موضوع در دستور كار قرار گرفت.
ميكائيل احمد‌زاده ادامه داد: با تلاش‌هاي صورت گرفته و كار اطلاعاتي در اين خصوص فردي به عنوان مظنون شناسايي و تحت تعقيب قرار گرفت كه با اقدامات صورت گرفته متهم در منزل خود دستگير و به پليس آگاهي منتقل شد.
وي تصريح كرد: اين متهم در بازجويي فني پليس اعتراف كرد با همدستي دو نفر ديگر از دوستانش اقدام به سرقت احشام كرده و همه آنها را در ميدان احشام زنجان فروخته‌اند.
فرمانده انتظامي شهرستان طارم گفت: با تلاش ماموران دو سارق ديگر نيز شناسايي و دستگير و پس از اعتراف به مشاركت در سرقت از طريق مراجع قضايي روانه زندان شدند.

*دستگيري هشت سارق حرفه‌اي در شهر زنجان
رئيس پليس آگاهي استان زنجان با اشاره به دستگيري هشت سارق در زنجان، اظهار داشت: يكي از سارقان به هشت فقره سرقت داخل خودرو اعتراف و دو سارق طلافروشي، سه سارق ساختمان‌هاي نيمه‌كاره، يك سارق مغازه و يك كش‌رو دستگير و به جرم خود اعتراف كردند.
انتهاي پيام/ي20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها