عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

لاريجاني به باكو سفر مي‌كند

لاريجاني به باكو سفر مي‌كند
سه شنبه 3 اسفند 1389  11:56 ب.ظ

سفير ايران در آذربايجان در گفت‌وگو با فارس:
لاريجاني به باكو سفر مي‌كند

خبرگزاري فارس: سفير جمهوري اسلامي ايران در آذربايجان از سفر رئيس مجلس شوراي اسلامي به باكو در بهار سال آينده خبر داد.

«محمدباقر بهرامي» سفير جمهوري اسلامي ايران در آذربايجان در گفت‌وگو با خبرنگار سياست خارجي خبرگزاري فارس، با اعلام اين خبر گفت: علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي در پاسخ به سفر رئيس مجلس آذربايجان بهار سال آينده به باكو سفر مي‌كند.

وي همچنين از احتمال برگزاري هشتمين نشست كميسيون مشترك اقتصادي ايران و آذربايجان در نيمه دوم اسفند ماه و در تهران خبر داد.
وزراي خارجه ايران و آذربايجان رياست اين كميسيون را عهده‌دار هستند.
هفتمين نشست اين كميسيون اسفند 87 با حضور منوچهر متكي و المار محمد ياراف وزراي خارجه ايران و آذربايجان در باكو برگزار شده بود.

بهرامي سفر هفته گذشته «رضا تقي‌پور» وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به باكو را نيز مورد اشاره قرار داد و گفت: اين سفر به منظور تسليم دعوت محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور كشورمان از الهام علي اف رئيس جمهور آذربايجان براي شركت در جشن جهاني نوروز صورت گرفت.

محمدباقر بهرامي سفير جمهوري اسلامي ايران در باكو از سوي نشريه اجتماعي - سياسي حقوق و آزادي جمهوري آذربايجان به عنوان سفير سال 2010 در اين جمهوري انتخاب و به همين مناسبت ديپلم افتخاري از سوي اين نشريه به خاطر تلاش سفير ايران در راستاي تحكيم روابط دو كشور به وي اهدا شد.
انتهاي پيام/ش

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها