عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

موج بيداري جهاني عليه آمريكا رو به گسترش است

موج بيداري جهاني عليه آمريكا رو به گسترش است
سه شنبه 3 اسفند 1389  11:59 ب.ظ

جليلي:
موج بيداري جهاني عليه آمريكا رو به گسترش است

خبرگزاري فارس: دبير شوراي عالي امنيت ملي كشورمان با بيان اينكه آمريكا بزرگترين پشتيبان رژيم‌هاي ديكتاتوري در آمريكاي لاتين و خاورميانه است، موج بيداري عليه استكبار جهاني را رو به گسترش دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي، سعيد جليلي دبير شوراي عالي امنيت ملي كشورمان صبح امروز در ديدار با رئيس مجلس ملي اكوادور و هيئت همراه، با بيان اينكه آمريكا بزرگترين پشتيبان رژيم‌هاي ديكتاتوري در آمريكاي لاتين و خاورميانه است، موج بيداري عليه استكبار جهاني را رو به گسترش دانست.
جليلي حركت‌هاي مردمي عليه رژيم‌هاي ديكتاتوري از آمريكاي لاتين تا خاورميانه را تو دهني ملت‌ها به آمريكا عنوان و اضافه كرد: واشنگتن با تزوير نمي‌تواند چندين دهه پشتيباني از اين ديكتاتوري‌ها و استفاده از زور بر ضد ملت‌ها را بپوشاند.
وي همچنين با تأكيد بر سياست اصولي جمهوري اسلامي ايران مبني بر حمايت از مستضعفين جهان در مقابل مستكبرين اظهار داشت: آمريكا در باتلاق حمايت از ديكتاتوري‌ها گرفتار است و تلاش‌هاي مذبوحانه آن را بيشتر فرو خواهد برد.
"كوردو " رئيس مجلس ملي اكوادور نيز در اين ملاقات با تأكيد بر نقش برجسته و تاريخي ايران در عرصه منطقه‌اي و جهاني اظهار داشت: ديدگاه‌هاي مشترك كشورش در زمينه‌هاي سياسي و بين‌المللي با جمهوري اسلامي ايران زمينه‌هاي خوبي را براي توسعه همكاري فيمابين ايجاد كرده و دولت و پارلمان اكوادور از توسعه و تقويت مناسبات با ايران در همه زمينه‌ها حمايت مي‌‌كند.
هيئت اكوادوري با بيان اينكه آمريكاي لاتين قرباني نفوذ امپرياليسم است كه موجب فقر و بيچارگي اين منطقه شده است، بر لزوم همكاري گسترده و هدفمند دولت‌ها و ملل مستقل براي مقابله با توطئه‌هاي آمريكا تأكيد كردند.


انتهاي پيام/خ

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها