عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

خردمندي: مشكل خروجم حل شود به المپيك راه مي‌يابم

چهارشنبه 4 اسفند 1389  12:22 ق.ظ

در گفت‌وگو با فارس

خبرگزاري فارس: دارنده مدال برنز مسابقات بدمينتون دهه فجر گفت: اگر مشكلات مربوط به نظام وظيفه و خروجم براي شركت در مسابقات حل شود، قول مي‌دهم بتوانم جواز صعود به المپيك را كسب كنم.

محمدرضا خردمندي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، درخصوص مسابقات بدمينتون دهه فجر عنوان كرد: قبل از آغاز مسابقات از ناحيه پا دچار مصدوميت شده بودم و حدود يك ماه پايم در گچ بود. براي اين رقابت‌ها دو هفته تمرين كردم و در طول مسابقات نيز مصدوميتم گريبان‌گيرم شد.
وي با اشاره به مسابقه با تامي سوجيارتو از اندونزي با رنك 38 خاطرنشان كرد: من در تمرينات با او بازي كرده بودم و هيچ مشكلي نداشتم، اما متأسفانه مصدوميتم اجازه نداد برابر او قرار گيرم و بازي كنم.
اين بازيكن افزود: اين دوره از مسابقات از سطح بسيار بالايي برخوردار بود، چرا كه بازيكنان قدرتمندي حضور داشتند و همانند رقابت‌هاي گرند پريكس بود.
خردمندي درباره كسب سهميه ورود به المپيك 2012 لندن تصريح كرد: در صورتي كه شرايطم براي حضور در مسابقات مختلف مهيا شود، مطمئن باشيد مي‌توانم به المپيك راه يابم. هم‌اكنون ترم آخر دانشگاه خود را سپري مي‌كنم. مشكلات نظام وظيفه و سربازي اجازه نمي‌دهد در مسابقات برون‌مرزي شركت كنم تا بتوانم رنك خود را در رده‌بندي جهاني ارتقا دهم.
وي ادامه داد: من اگر بتوانم در چندين مسابقه برون‌‌مرزي شركت كنم، مطمئن باشيد رنك خود را به 40 خواهم رساند و جواز صعود به المپيك را پيدا خواهم كرد. از لحاظ مالي هيچ مشكلي ندارم و اگر مشكل خروجيم حل شود مطمئن باشيد جواز صعود به المپيك را كسب خواهم كرد.
انتهاي پيام/

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 27726
دسترسی سریع به انجمن ها