عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

همکاری کشور قطر با تلفن اینترنتی اسکایپ

همکاری کشور قطر با تلفن اینترنتی اسکایپ
چهارشنبه 4 اسفند 1389  12:41 ق.ظ

اپراتور قطری Qtel قرارداد همکاری با شرکت تلفن اینترنتی اسکایپ امضا کرد.

به گزارش آی تی تک به نقل از البوابه، هدف از انعقاد این قرارداد همکاری گسترش فعالیت های مشترک در زمینه ارائه سرویس های همراه پرسرعت در قطر و همین طور اردن و فیلیپین بوده است.
بر همین اساس دو طرف در زمینه ارائه سرویس های ارزش افزوده مخابراتی بر روی شبکه های همراه با یکدیگر همکاری می کنند که از جمله مهم ترین این سرویس ها خدمات تلفن اینترنتی خواهد بود.
مدیران Qtel معتقدند با توجه به افزایش علاقه عمومی به استفاده از خدمات ارزش افزوده بر روی گوشی های همراه اپراتورهای مخابراتی برای حفظ سهم خود در بازار و افزایش درآمد چاره ای جز توجه به این مساله و سرمایه گذاری در زمینه ارائه سرویس های نوین ارزش افزوده ندارند.
آنان معتقدند بازار خاورمیانه در این حوزه دارای پتانسیل های استثنایی است که مورد توجه قرار نگرفته و می توان از این طریق دست به درآمد زایی زد. اسکایپ هم اکنون به طور متوسط در ماه بیش از ۱۴۵ میلیون کاربر دارد و هزینه استفاده از سرویس های تلفن اینترنتی اسکایپ ۸۰ درصد کمتر از سرویس های مشابه و سنتی است.

metallic2

metallic2
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 936
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها