عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

عملكردها و فعاليت هاي جهان غرب بر ضد مهدويت

عملكردها و فعاليت هاي جهان غرب بر ضد مهدويت
چهارشنبه 4 اسفند 1389  03:01 ق.ظ
 

اقدامات غرب در جهت مخدوش نشان دادن انقلاب جهاني حضرت مهدي (عج)

1 ـ يكي از بزرگترين فعاليتهاي تبليغاتي كه مستقيماً در باره اعتقاد به ظهور حضرت مهدي (ع) توسط دشمنان در اين ايام انجام گرفته، فيلم «نوسترا داموس» است كه سه ماه متوالي در شبكه هاي تلويزيوني آمريكا به نمايش گذاشته شد.در اين فيلم حضرت مهدي(عج) با لباس عربي نشان داده مي‌شود كه هر كاري را با فشار يك كليد انجام مي‌دهد و در اثر اقدامات او خونريزي زيادي شده و تعداد زيادي يتيم و بيوه بر جاي مي‌مانداين فيلم سرگذشت زندگي ستاره شناس و پزشكي فرانسوي بنام «ميشيل نوسترا داموس » است كه نزديك به 500 سال قبل مي زيست.
وي پيشگوييهاي خود را درباره آينده به رشته تحرير درآورده كه مهمترين آنها پيشگويي او درباره ظهور نواده پيامبر (ص) در مكه مكرمه و وحدت بخشيدن به مسلمانان و به زير پرچم خود درآوردن آنها و پيروزي بر اروپائيان و ويران كردن شهر و يا شهرهاي بزرگ سرزمين جديد ( آمريكا) است.و به نظر مي رسد لابي صهيونيست و اطلاعات آمريكا در ساختن اين فيلم دست داشته باشند و هدف آنان از تهيه اين فيلم بسيج نمودن ملتهاي آمريكا و اروپا عليه ايران و مسلمانان است، زيرا آن را خطري مي پندارند كه غرب و تمدن آن را تهديد مي كند، بويژه وقتي آنچه را كه بر پيشگويي «نوسترا داموس» اضافه نموده اند مورد توجه قرار دهيم؛ و آن اينكه آمريكا بعد از شكست اروپا به دست حضرت مهدي (ع) و نابودي موشكهاي غول پيكر و ديگر شهرهاي آن، جهت رويارويي با آن حضرت به بستن يك پيمان همكاري با روسيه اقدام نموده و سرانجام بر وي پيروز مي گردند!
اين كتاب هم از نظر ارزش علمي كتاب و نويسنده جاي بحث دارد و هم اينكه به صورت رمزي و ابهام آميز نوشته شده كه قابل تفسير به صورتهاي گوناگون مي باشد.
مسئله اين نيست كه غربيها اعتقاد به ظهور مسيح (ع) يا مهدي(ع) و يا اعتقاد به پيشگوييهاي نوسترا داموس دارند... بلكه بر اين باورند كه خطر خيزش اسلامي و تمدن الهي، تمدن مادي آنها را تهديد نموده و سلطه ظالمانه آنها را بر ملتهاي جهان از ميان برمي دارد. از اين رو از هر عنصر اطلاعاتي استفاده مي كنند تا زنگهاي خطر را درگوش ملتها به صدا درآورند و موافقت و پشتيباني آنها را جهت اجراي تمام نقشه هاي استعماري خود در حال و آينده جذب نمايند.
” چند سال پيش عده اي از محققين و دانشمندان خارجي به قم آمدند و تمام كتاب ها و مطالب روايي كه در مورد امام زمان (عج) و خصوصيات و ظهور ايشان مي باشد را جمع آوري كرده و با خود به كشور هايشان بردند تا برروي آنها تحقيقات و بررسيهاي مفصل انجام دهند ... “
بنابراين به حساب باور و عقيده خود ناچارند در مورد امام مهدي (ع) تبليغات آنچناني نموده و دست به تهيه فيلم بزنند و از آنجايي كه با موج آگاهي بخش اسلام- كه نسبت به رهبر موعود افزايش خواهد يافت- روبرو مي شوند، ناگزير تر شده، و در صورت صحت امر ظهور ، و آشكار شدن آن بزرگوار با او رويارويي كنند .
2 ـ تبليغ مؤسسات ديني ورسانه هاي دولت هاي غربي به وقوع حادثه اي بزرگ: حادثه ظهور، حادثه اي بزرگ است و قدرت هاي بزرگ جهان سياست خارجي خود را به شكلي سامان داده اند كه آمادگي هاي لازم براي اين حادثه در آن ملحوظ باشد.اين در حالي است كه مؤسسات ديني و رسانه هاي اين دولت ها نيز، مردم خود را براي پيشواز اين حادثه آماده مي سازند. اين مؤسسات ديني به همراه رسانه هاي ديداري و شنيداري اين دولت ها از سال هاي دهه ي 80ميلادي مردم خود را به ايمان جمعي به وقوع حادثه اي بزرگ در سرزمين شام كه به نبرد هسته اي خواهد انجاميد توجه داده اند.
اين مؤسسات پيوسته مردم خود را به اين نكته فرا مي خوانند كه در آينده اي نزديك، لشكري از دشمنان مسيح كه بدنه ي اصلي آن از ميليون ها نظامي تشكيل يافته از عراق حركت مي كند و پس از گذشتن از رود فرات كه در آن زمان به خشكي گرائيده است به سوي قدس رهسپار مي شود، اما نيروهاي مؤمن مسيح راه اين لشكر را سدّ كرده و همگي در « آرماگدون» با يكديگر برخورد خواهند كرد و در اين مكان است كه درگيري اتفاق خواهد افتاد.
3 ـ تبليغ جنگ آرماگدون : به اعتقاد صهيونيست‌ها جنگ بين مسيحاي موعود و جدال در 20 مايلي جنوب شرقي حيفاو 15 مايلي از شرق و غرب عالم در محل شهر باستاني« ميگدون» در منطقه «آرماگدون» اتفاق مي‌افتد كه در اين جنگ پيروزي از آن يهوديان است، ايستگاه‌هاي ماهواره‌اي غرب و اسرائيل دائم در صدد تبليغ اين جنگ به منظور آمادگي هر چه بيشتر نيروهاي خودي ميباشند.
مؤسسه گرس ـ هل ـ سل در كتاب تدارك جنگ بزرگ آورده است: شبكه 4 تلويزيون اسرائيل مي‌كوشد مردم را متقاعد سازد كه بايد جنگ كنند زيرا خواست خداوند است، چون خداوند در ازل مقدور فرموده كه دقيقاً همين ما مردماني كه در اين نسل زندگي مي كنيم بايد به جنگ هسته‌اي دست بزنيم و با آياتي از انجيل و گوشه‌هايي از كتاب هزقيل و دانيال نبي ثابت مي كنند كه ما در دوره آخرالزمان هستيم، كه بعنوان نمونه آيه 12 باب 14سفر زكريا ي نبي در تورات اشاره مي‌نماييم:
« تا حدودي در اين آيه يافت. گوشت ايشان در حالي كه بر پاها ي خود ايستاده‌اند كاهيده خواهد شد و چشمانشان ازحدقه گداخته خواهد شد و زبانشان در دهانشان كاهيده خواهد شد» با اندك نظر به اين آيه مي‌توان شرايطي را كه در اثر انفجار بمبها ي اتمي حادث مي‌گردد
” به اعتقاد صهيونيست‌ها جنگ بين مسيحاي موعود و جدال در 20 مايلي جنوب شرقي حيفا و 15 مايلي از شرق و غرب عالم در محل شهر باستاني« ميگدون» در منطقه «آرماگدون»اتفاق مي‌افتد كه در اين جنگ پيروزي از آن يهوديان است.... “
از نقطه نظر صهيونيستي جبهه متحدين در اين جنگ شامل كشورهاي روسيه ، ايران ،مناطق شمالي و جنوبي افريقا و عراق قلمداد شده است .در اين ديدگاه مسيحاي يهود (مشيا) در هيبت يك ژنرال ? ستاره به عنوان سرفرماندهي كل نيروهاي خير، فاتحانه از دره ميگدون گذشته، از دروازه اصلي وارد اورشليم (بيت المقدس) مي‌گردد و در اين حال تمامي ساكنان زمين حتي پيروان حقيقي مسيح مرده و حكومت ملكوت مسيح بر زمين به مركزيت اورشليم برگزار خواهد شد . رونالد ريگان رئيس‌جمهوري سابق امريكا در سال 1983گفت كه ارماگدون همواره ذهن وي را به خود مشغول ساخته و هم او بود كه تأكيد داشت كه : «براي يك آدماگدون واقعي بايدمسلح شويم»
4 ـ تبليغ مدارس انجيلي در آمريكا درباره ظهور و واقعه آرماگدون مدارس انجيلي در آمريكا بر پايه اين تحليل كه واقعه آرماگدون تنها حادثه اي است كه بازگشت دوباره مسيح را به زمين ممكن مي سازد و اين واقعه، بسيار نزديك است به تبليغ اين ديدگاه پرداخته اند. در مورد گستردگي فعاليتها و تلاشهاي غربيها شايان ذكر است كه از طرف يكي از مسئولين حوزه علميه قم چنين نقل شده كه بعضي از محققين و دانشمندان خارجي براي جمع آوري احاديث و مطالب مربوط به مصلح آخرالزمان به قم آمده بودند. طبق فرمايش اين مسئول حوزه علميه قم چند سال پيش عده اي از محققين و دانشمندان خارجي به قم آمدند و تمام كتاب ها و مطالب روايي كه در مورد امام زمان (عج) و خصوصيات و ظهور ايشان مي باشد را جمع آوري كرده و با خود به كشور هايشان بردند تا برروي آنها تحقيقات و بررسيهاي مفصل انجام دهند و اين نشان دهنده اهميت اين موضوع براي آنها مي باشد.
تا جايي كه اين لطيفه شايع شده كه وزارت اطلاعات آمريكا پرونده اي از تمام اطلاعات لازم درباره امام مهدي (عج) تهيه و تنظيم نموده كه تنها نقص آن، تصوير آن حضرت است. مكتب" بنياد گرايي مسيحي" براين اعتقاد هستند كه خداوند مقرر كرده است، بشر هفت مرحله يا مشيت الهي را بگذراند كه يكي از آنها نبرد هسته اي آرماگدون است.دست اندر كاران اين نظام كه نظام « مشيت الهي گرايي» ناميده مي شود، پيوسته مي كوشند با برنامه هاي عامه پسند تلويزيوني كشيشان پروتستان در آمريكا كه حدود 60ميليون بيننده دارد، مردم را متقاعد سازند كه به جاي « صلح» بايد در پي « جنگ» باشند. آنها با نقل آيات انجيل سعي مي كنند ثابت كنند كه ما در دوره آخرالزمان هستيم.
اينان چون اعتقاد دارند اسرائيل بايد « مقر فرود آمدن» دومين ظهور مسيح باشد، سعي دارند پرستش سرزمين اسرائيل را به يك آيين مذهبي بدل سازند. آثار
” از اين بازي كامپيوتري گاهي به«يا مهدي(عج)»نيز يادشده است. در اين نرم افزارسعي شده است كه خليج فارس مركز حركات تروريستي جهان نشان داده شده و خود را سردمدار مبارزه با اين تحركات نشان دهند. همچنين از بعد روانشناسي در نظر دارند كه افراد را نسبت به امام زمان(عج) و لفظ «يا مهدي(ع)» شرطي كرده و نفرت به حضرتش را در ميان مردم القاء نمايند. در واقع غربي در اين بازي و فيلم فوق خواستار اين مطلبند كه چهره مصلح را خشن و خونريز جلوه دهندتا در اثر فاصله گرفتن مردم از حضرت شرايط ظهور(قبلاًٌ شرح مفصلش گذشت) فراهم نگردد. ... “
معتقدين به « مشيت الهي گرايي» در سمت هاي حساس ايالات متحده آمريكا مي تواند بسيار نگران كننده باشد. به عنوان مثال « جيمز وات » به عنوان وزير كشور اسبق ايالت متحده، در كميته مجلس نمايندگان اظهار داشت: « به علت ظهور دوباره و قريب الوقوع مسيح، نمي توانم خيلي در بند نابودي منابع طبيعي خودمان باشم» . پيام مشيت الهي گرايان منحصر به مرزهاي ايالات متحده نيست. اين گروه در اوت 1985 نمايشي را به صحنه آوردند كه نخستين كنگره مسيحيان صهيونيست » نام گرفت. در اوائل دهه 90 ، آمريكائيان به بيش از 1400 راديوي مذهبي گوش مي دادند. اكثريت هنگفتي از 80000 كشيش بنياد گراي پروتستان كه روزانه از 400 ايستگاه راديويي سخن پراكني مي كنند، هواخواهان مشيت الهي گرايان هستند،
برخي از مشهورترين اين افراد عبارتند از:پت رابرتسون ،جيمي سواگارت، جيم باكر و جري فال ول. مدرسه هاي انجيلي بسياري، چه فرقه اي ، چه فرا فرقه اي در سراسر آمريكا اصول خداشناسي آرماگدون را بر پايه پرستش اسرائيل تعليم مي دهند. تعداد اين مدارس در حدود 200 مؤسسه و داراي حدود 100000 دانشـجو مي باشـند. اين دانشـجويان پس از فراغت از تحصيـل، كشـيش پروتسـتان مي شوند، به ميـان مردم مي روند و اين ديدگاه را تبليغ مي كنند.
يكي ديگر از نمونه هاي نفوذ ديدگاه «مشيت الهي گرايي» در سمت هاي حساس دولت آمريكا « رونالد ريگان » رئيس جمهور اسبق آمريكا مي باشد. لانگ، مدير تحقيقات انستيتو در 1985 افشا كرد كه « رونالد ريگان» رئيس جمهور آمريكا، معتقد به ايدئولوژي آرماگدون بوده است. رونالد ريگان در طي همه سال هاي زندگي خود تحت تأثير آموزش « نل ريگان » بوده كه گفته مي شود زني بسيار معتقد به كتاب مقدس بوده است. خود وي گفته است كه ايمانش را مديون مادرش است.«الينگ وود» كه خود يكي از معتقدان پرو پاقرص پرستش اسرائيل و ازجمله نبرد آخرالزمان است،گفته است كه او و فرماندار ريگان اغلب باهم مي نشينند و درباره پيشگوييهاي كتاب مقدس به بحث و گفتگو مي پردازند.
ريگان در يك مجلس شام مي گويد: «اين نبي خشمگين عهد قديم، حزقيال نبي است كه بهتر از هر كسي ، قتل عامي كه عصرما را به ويراني خواهد كشيد را پيشگويي كرده است» و سپس با خشم تندي درباره كمونيست شدن ليبي سخن مي گويد واظهار عقيده مي كند. كه: « اين علامت آن است كه فرارسيد آرماگدون ، دورنيست. »ريگان همچنين در يك مصاحبه گفته است كه اعتقاد دارد تجديد حيات يافته است. دادن لقب « امپراطور شيطاني» به روسيه توسط وي از همين بينش سرچشمه مي گيرد.
رونالد ريگان بعد از آن كه به عنوان رئيس جمهور آمريكا انتخاب شد گفت: « من از خدا مي خواهم به من توفيق بدهد كه كليد شليك موشك هسته اي را فشار دهم تا جنگ آرماگدون آغاز شود» و هم چنين در سال 1983 در حالي كه روي سخن را متوجه ايپاك ( لابي يهود) نموده بود گفت: «هنگامي كه به پيامبران گذشته در عهد قديم كتاب مقدس و نشانه هايي كه نبرد هارمجدون ( آرماگدون) را پيشگويي مي كند باز مي گردم، از خود مي پرسم ممكن است نسل ما شاهد وقوع اين نبرد باشد.
باور كنيد اين پيشگوييها به تأكيد، منطبق بر دوره هايي است كه ما در كانون آن به سر مي بريم». « جيمي كارتر» هم با هيأتي دمكرات منش، پس از آنكه ميزان علاقه و نسبت
” كنفراس تل آو يو: اين كنفرانس كه ظاهراً با هدف تحليل انقلابهاي شيعي به خصوص انقلاب اسلامي ايران تشكيل گرديد در پايان به اين نتيجه دست يافت كه شيعيان داراي دو نگاه متفاوتند كه استراتژي راهبردي آنان را در بر مي گيرد: الف: نگاه سرخ ب: نگاه سبز ... “
آمريكا و يهوديت را در حد « وحدت در اخلاق و فرهنگ واحكام» خواند اعلام كرد:«تأسيس دولت اسرائيل در سال 1948،بازگشت به سرزمين آفتاب مقدس را كه يهود صدها سال پيش از آن بيرون رانده شده، فراهم مي سازد. تأسيس دولت اسرائيل تكميل پيشگوييهاي كتاب مقدس و جوهر تمام كارهاست.»
و هم اكنون نيز « جورج بوش » رئيس جمهور فعلي آمريكا در آستانه سال 2003 در گرد همآيي گويندگان مذهبي در شهر «ناشويل ايالت تنسي » گفته بود:«ايالت متحده فرا خوانده شده تا آزادي را كه يكي از مواهب الهي است به تمام مخلوقات درسراسر جهان ارزاني دارد». و پس از حادثه 11 سپتامبر اعلام كرد: ما مي خواهيم اراده خداوند را محقق كنيم ».
و امروزه نيز در تلويزيونهاي آمريكا ، مبلغ شيك پوش ، خانم «جويس ماير» و آقاي «بني هين» آيات كتاب مقدس را از صحن كليساهاي تلويزيوني واقع در آمريكا و انگليس قرائت مي كنند، فردا هم در كليساي تازه تأسيس همين فرقه در « كويت» داد سخن خواهند داد و بي شك از ميان بيش از يك ميليون دريافت كنند كان كتاب مقدس در عراق كساني شنواي كلام او خواهند شد. كساني كه به زودي با عنوان «مسلمان صهيونيست» از كيان آمريكا و ايدئولوژي آرماگدون حمايت خواهند كرد.
5 ـ كنفراس تل آو يو: اين كنفرانس كه ظاهراً با هدف تحليل انقلابهاي شيعي به خصوص انقلاب اسلامي ايران تشكيل گرديد در پايان به اين نتيجه دست يافت كه شيعيان داراي دو نگاه متفاوتند كه استراتژي راهبردي آنان را در بر مي گيرد:
الف: نگاه سرخ
ب: نگاه سبز
نگاه سـرخ به عـاشـورا و نگاه سبز به انتظـار و مهدويت معطـوف گشته است و ظـاهراً جمله مشهور « اينان به اسم امام حسين(ع) قيام كرده و به اسم امام زمان(عج) قيام خود را حفظ مي كنند.» در اين نشست بيان گرديده و در پايان به اين نتيجه رسيده اند كه انتظار سبز شيعيان را بايد سياه كرد. پس از اين كنفرانس ساختن فيلم و بازيهاي رايانه اي در خصوص مسئله مهدويت به شكل چشمگيري گسترش يافت.
6 ـ بازي كامپيوتري مشهور به (جهنم خليج فارس) : از اين بازي كامپيوتري گاهي به«يا مهدي(عج)»نيز يادشده است. در اين نرم افزارسعي شده است كه خليج فارس مركز حركات تروريستي جهان نشان داده شده و خود را سردمدار مبارزه با اين تحركات نشان دهند. همچنين از بعد روانشناسي در نظر دارند كه افراد را نسبت به امام زمان(عج) و لفظ «يا مهدي(ع)» شرطي كرده و نفرت به حضرتش را در ميان مردم القاء نمايند. در واقع غربي در اين بازي و فيلم فوق خواستار اين مطلبند كه چهره مصلح را خشن و خونريز جلوه دهندتا در اثر فاصله گرفتن مردم از حضرت شرايط ظهور(قبلاًٌ شرح مفصلش گذشت) فراهم نگردد.
7 - كتاب جنگ بعدي: در اين كتاب كه به همت گاسپار وانبرگر وزير دفاع سابق آمريكا به رشته تحرير در آمده است بخشي به وقايع سال1999تا 2000 ميلادي و بخش ديگر آن به ظهور «محمّد منتظر» در ايران اختصاص داده شده است.
8 ـ نوشتن و چاپ كتاب توسط صهيونيستها با عناوين :
- زمين سياره بزرگ محروم
- جهاني نوين در حال رسيدن است
- شما و سال 2000
-چه بر سر ما مي آيد
-و دهها نوشته و مقاله ديگر در اين خصوص
آيا وقت آن فرانرسيده تا ما مسلمانان نيز از غفلت در آييم و «استراتژي ظهور » را براي ظهور امام صلح وعدالت حضرت مهدي ارواحنا له الفداء ترسيم نماييم؟!

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها