عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اخوان‌المسلمين: آينده مصر روشن است

اخوان‌المسلمين: آينده مصر روشن است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:22 ق.ظ

صام العريان يکي از اعضاي برجسته اخوان المسلمين مصر
يکي از اعضاي ارشد اخوان المسلمين مي‌گويد، مصر جديد که پس از سقوط حکومت 30ساله حسني مبارک و اصلاحات سياسي تشکيل مي‌شود، مصري موفق خواهد بود.


عصام العريان يکي از اعضاي برجسته اخوان المسلمين مصر به پرس تي‌وي گفت: "مصر جديد، مصري موفق خواهد بود زيرا در سه دهه گذشته مصر از صفحه تاريخ و معادلات سياسي محو شده بود. اکنون زمان آن رسيده است که مصر به تاريخ باز گردد و نقش مهمي را در منطقه بازي کند."وي در ادامه اظهار داشت که ارتش مصر در مسيري درست قدم برمي‌دارد اما از اعضاي رژيم سابق خواست از پست‌هاي خود کناره‌گيري کنند.العريان تصريح کرد: "ما با چنين کابينه‌اي مخالفيم زيرا همان ادامه رژيم سابق است. ما خواستار يک تغيير کلي هستيم."وي در ادامه مسائل داخلي مصر را در اولويت دولت جديد دانست و گفت، تغيير رابطه مصر با اسرائيل بايد در ميان اولويت‌هاي دولت جديد مصر قرار گيرد.گفتن? است، اخوان المسلمين در حال سازماندهي يک حزب سياسي براي شرکت در دولت ائتلافي مصر است اما کانديدايي را براي شرکت در انتخابات رياست جمهوري معرفي نخواهد کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها