عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

امام موسي صدر در قيد حيات است

امام موسي صدر در قيد حيات است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:25 ق.ظ

امام موسي صدر در قيد حيات است
جام جم آنلاين: سيد صدرالدين صدر پسر امام موسي صدر اعلام کرد که اطلاعاتي به دست آورده است مبني بر اينکه پدرش و دو دوست وي يعني شيخ محمد يعقوب و عباس بدرالدين روزنامه نگار هنوز در قيد حيات هستند.

به گزارش پايگاه "النشره" ، روز سه شنبه سيد صدرالدين صدر در گفتگو با اين پايگاه گفت که برخي اطلاعات به دست امده تاکيد ميکنند که امام صدر ، شيخ محمد يعقوب و عباس بدرالدين روزنامه نگار در زندانهاي ليبي در قيد حيات هستند.

 وي افزود: ما اينک آنچه که در ليبي رخ مي دهد را دنبال ميکنيم و منتظر اطلاعات ديگري درباره محل زنداني شدن آنها هستيم و از خدا مي خواهيم تا آنها را ازاد کند تا به خانواده هاي خود بازگردند.

 برخي منابع مخالفان از انتقال فردي شبيه به امام موسي صدر در فرودگاه "الابرق " در شهر البيضاء ليبي حکايت مي‌کنند.

"سامي المصراطي " از مخالفان رژيم معمر قذافي ديکتاتور ليبي در گفتگوي تلفني خود با شبکه خبري العالم اظهار داشت: يک هواپيماي کوچک روز دوشنبه فردي را که شبيه به امام موسي صدر بود، از فرودگاه الابرق منتقل کرده است.

"عيسي عبدالمجيد منصور " يکي از شخصيت‌هاي مخالف رژيم ليبي نيز پيش از اين اعلام کرده بود که امام موسي همچنان در قيد حيات است.

در همين حال، تعدادي از افسران مخالف رژيم ليبي نيز پيشتر گفته بودند که امام موسي صدر درحال حاضر در زنداني در شهر "سبها " ليبي زنداني است.

 سنگینی باری که خدا به دوش ما می گذارد آنقدر نیست که کمرمان راخرد کند بلکه آنقدر است که ما را برای دعا به زانو در آورد.


 

Hosyin

Hosyin
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1437
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها