عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

واشنگتن تايمز :کروبي و موسوي عروسک‌هاي خيمه‌شب‌بازي آمريکا

واشنگتن تايمز :کروبي و موسوي عروسک‌هاي خيمه‌شب‌بازي آمريکا
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:26 ق.ظ

واشنگتن تايمز :کروبي و موسوي عروسک‌هاي خيمه‌شب‌بازي آمريکا همزمان با ارسال فركانس هاي اغتشاشگران به ايران،روزنامه آمريكايي واشنگتن تايمز از دستاويز قرار گرفتن مجدد سران فتنه از سوي آمريکا خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، روزنامه آمريكايي واشنگتن تايمز نيز در گزارش جديد خود با اشاره به اغتشاشات اخير ايران، آمريكا را عامل بروز فتنه جديد در كشورمان و سران فتنه را دستاويز مقامات واشنگتن دانست. 

در گزارش اين روزنامه آمريكايي آمده است، واشنگتن آنقدر براي تحريك مخالفان به هوچي گري پرداخت تا فتنه ديگري را در ايران برپا کند(اين درحاليست که "کروبي" و "موسوي" خود را به نابينايي زده اند و نمي بينند که تنها ملعبۀ آمريکايي‌ها قرار گرفته‌اند)

براساس اين گزارش واشنگتن تايمز، موضع آمريكا همان موضع اغتشاشات سال 2009 در ايران است و باز هم آمريكا از فتنه هاي خياباني حمايت مي كند.

براساس اين گزارش، اوباما در سخنراني اخير خود به طور مستقيم به حمايت از اغتشاشگران ايراني و سران فتنه پرداخت و به گفته منتقدان با اين اظهارات عجز و ناتواني خود را براي غلبه بر ايران به طور واضح بيان كرد./ا

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها